24.09.2018/12:27

Warszawiacy mogą kupować mrożonki w e-sklepie IceFood

Włocławska Run Chłodnia rozwija e-sklep z mrożonkami IceFood.pl, który ma obsługiwać rynek warszawski. Zdaniem szefa serwisu Macieja Radziwiłła rynek dojrzał do handlu online produktami mrożonymi – informuje „Puls Biznesu”.

Zdaniem Radziwiłła mrożonki z dostawą do domu czy biura będą kolejną rewolucją w e-grocery. Stąd pomysł na e-sklep IceFood.pl, który ma obsługiwać klientów mieszkających w aglomeracji warszawskiej. Firma nastawia się na wzmożone dostawy w ostatnim kwartale roku, gdy zmniejszy się dostępność świeżych owoców i warzyw. Sprawdzenie opłacalności funkcjonowania nowego modelu potrwa rok – czytamy w „Pulsie Biznesu”.

Run Chłodnia to firma rodzinna, specjalizująca się w produkcji mrożonek. E-sklep traktuje jako sklep firmowy, w którym zamawiać można także telefonicznie. Podobne sklepy specjalistyczne funkcjonują na rynkach zachodnich i zdaniem Macieja Radziwiłła polscy konsumenci też są już na nie gotowi – kontynuuje „Puls Biznesu”.

Run Chłodnia funkcjonuje dotychczas na rynku detalicznym wyłącznie we Włocławku. Ponad 90 proc. produkcji idzie na eksport – to m.in., kolby kukurydzy i mięso do kebabów. Firma zatrudnia ok. 500 osób i osiąga obroty rzędu 120 mln zł.

Czytaj więcej na stronie pb.pl

Dodaj komentarz

0 komentarzy

Zostaw komentarz

Portal Wiadomoscihandlowe.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.