11.10.2018/09:55

Wdrożenie sieci 5G zmieni rynek w Polsce

Do końca 2020 roku jedno miasto w każdym kraju Unii Europejskiej ma zostać podłączone do sieci 5G. Budowa infrastruktury, która by to umożliwiła jest główną inwestycją, która czeka operatorów mobilnych w Polsce. Dlatego, z punktu widzenia strategicznego, jak i finansowego, decyzja o tym, w jakim modelu sieć 5G będzie budowana, powinna zapaść jak najszybciej. Zdaniem ekspertów wprowadzenie technologii 5G zmieni naszą rzeczywistość.

Limit 8 bezpłatnych artykułów został wyczerpany.
Wspieraj profesjonalne dziennikarstwo.
Wykup subskrypcję i uzyskaj nieograniczony dostęp do naszego portalu.

W ramach subskrybcji otrzymasz:
 • Najważniejsze informacje z branży;
 • Archiwum blisko 40 000 profesjonalnych tekstów;
 • Wywiady, opinie i pogłębione analizy pomagające w codziennej pracy
Dodaj komentarz

2 komentarze

 • jack 12.10.2018

  @Nie chcę 5g
  Zapraszamy do puszcz amazońskiej, kongijskiej, na Borneo lub na Marsa.

 • Nie chcę 5g 12.10.2018

  Już smartfony zmieniły naszą rzeczywistość, ja dziękuję, wysiadam z tej rewolucyjnej głupoty. A poza tym uważam, że sieć 5g będzie szkodliwa bardziej niż smartfony. Smartfony emitują szkodliwe promieniowanie elektromagnetyczne ale to będzie nic w porównaniu do gęsto stawianych masztów 5g, które będą smagać nas polem elektromagnetycznym 24h na dobę. Oj chyba czas opuszczać tą Unię zanim do reszty nas skrzywdzi.

Zostaw komentarz

Portal Wiadomoscihandlowe.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.