06.02.2019/15:31

Wham!, Guns N' Roses, Def Leppard, Michael Jackson w nowej kolekcji … serów Aldi

Sweet Cheddar O'Mine, Wake Me Up Before You Goat Goat, Girls Just Wanna Have Fontina to nazwy serów z nowej limitowanej edycji Aldi US. W mediach społecznościowych konsumenci domagają się, by znalazły się w stałej ofercie sieci.

Z okazji nadchodzących Walentynek, ale także z myślą o zbliżającej się gali nagród Grammy, amerykański oddział sieci Aldi wprowadził do oferty limitowaną edycję serów, których nazwy nawiązują do słynnych przebojów i klasyków muzyki rozrywkowej. Seria kulinarnie składa się z sześciu gatunków sera, a muzycznie – z kilkudziesięciu wielkich przebojów lat 80-tych ubiegłego wieku.

Seria Aldi Happy Farm w limitowanej edycji zawiera takie gatunki jak Havrati, Fontina, Cheddar, a także odmiany serów kozich. Happy Farm to marka dostępna w stałej ofercie sieci, tym razem jednak pojawiła się w limitowanej edycji, z zabawną grafiką i konotacją muzyczną. Dostępna jest od 6 lutego do wyczerpania zapasów. Koszt porcji to 3,49 dolarów.

Oto kulinarno-muzyczne menu limitowanej edycji Aldi Happy Farm:

  • Guns'n'Roses – Sweet Cheddar (Child) O'Mine
  • Bonnie Tyler – Total Eclipse of the Havarti (Heart)
  • Wham! – Wake Me Up Before You Goat Goat (Go Go)
  • Cyndi Lauper - Girls Just Wanna Have Fontina (Fun)
  • Michael Jackson – Billie Goat (Jean) is My Lover
  • Def Leppard – Pour Some Gouda (Sugar) on Me
Dodaj komentarz

0 komentarzy

Zostaw komentarz

Portal Wiadomoscihandlowe.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.