04.01.2018/12:55

Właściciel marki Marlboro pomoże Ci rzucić palenie

Firma Philip Morris International, właściciel m.in. marki papierosów Marlboro, postanowiła budować przyszłość biznesową na „bezdymnych” produktach nikotynowych, które są znacznie mniej szkodliwe od papierosów. Wizja firmy zakłada, że pewnego dnia te produkty całkowicie zastąpią papierosy.

Jeśli widzisz ten tekst, oznacza to, że wykorzystałeś limit 8 bezpłatnych artykułów w tym miesiącu lub próbujesz przeczytać artykuł premium, dostępny wyłącznie dla naszych subskrybentów.
Wspieraj profesjonalne dziennikarstwo.
Wykup subskrypcję i uzyskaj nieograniczony dostęp do naszego portalu.

W ramach subskrybcji otrzymasz:
  • Najważniejsze informacje z branży;
  • Archiwum blisko 40 000 profesjonalnych tekstów;
  • Wywiady, opinie i pogłębione analizy pomagające w codziennej pracy
Dodaj komentarz

2 komentarze

  • janek 25.01.2018

    to prawda oqos-y nawet palę w chałupie co mi się prawie rzadko zdarzalo i nie śmierdzą ciuchy, paluch i mniej się pali

  • AndrzejR 04.01.2018

    Za IQOSy powinni dostać Nobla w imieniu palących. Próbowałem wszystkiego - plastry, gumy, e-papierosy i nie udało się. W listopadzie dostałem IQOSy w prezencie i po kilku dniach zwykłe papierosy śmierdzą mi, odrzuca. Rewelacja. Trzeba tylko dobrać odpowiedni smak i 'moc' (są cztery rodzaje)

Zostaw komentarz

Portal Wiadomoscihandlowe.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.