21.12.2018/11:39

Właściciel sieci Biedronka ma już w Polsce 200 drogerii Hebe

21 grudnia ruszyła 200. drogeria sieci Hebe w Polsce. Nowy sklep sieci mieści się w Galerii Dębickiej przy ul. Ks. Nosala 2 w Dębicy. Jest to pierwsza drogeria Hebe w tym mieście.

Sieć Hebe otworzyła w 2018 r. ok. 50 nowych placówek. W połowie grudnia 2017 r. sieć drogerii liczyła ok. 150 sklepów. Jednocześnie spółka Jeronimo Martins Drogerie i Farmacja, która jest właścicielem sieci drogerii Hebe zarządza ponad 50 punktami Hebe Apteka i Apteka na Zdrowie. W sumie operator zarządza siecią ponad 250 drogerii i aptek na polskim rynku.

Jeronimo Martins Drogerie i Farmacja rozwija projekt drogerii Hebe od 2011 r. w ramach projektu biznesowego Grupy Jeronimo Martins w Polsce. Koncepcja drogerii opiera się na połączeniu wysokiej jakości obsługi z ofertą produktów zawsze w niskiej cenie. Unikalny wystrój wnętrza, spójna wizualizacja i komfort zakupów są jednym z czynników wyróżniających Hebe. W kolejnych latach JMDiF planuje dalszy rozwój w oparciu o dotychczasowe doświadczenia z rynku drogeryjnego i farmaceutycznego.

Dodaj komentarz

0 komentarzy

Zostaw komentarz

Portal Wiadomoscihandlowe.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.