13.01.2021/18:52

Właściciel sieci Biedronka przeznaczył w skali grupy ok. 20 mln euro na świąteczne nagrody dla pracowników

Pedro Soares dos Santos, prezes zarządu Grupy Jeronimo Martins, poinformował w komunikacie dla inwestorów, że spółka – w nagrodę za „wielką wytrwałość w wyjątkowo trudnych warunkach” – przeznaczyła ekwiwalent ok. 20 mln euro na nagrody dla pracowników „pierwszej linii”.

Pedro Soares dos Santos ujawnił, że rada dyrektorów Grupy Jeronimo Martins zatwierdziła budżet w wysokości równej ok. 20 mln euro na okolicznościowe nagrody dla pracowników „pierwszej linii”, „w dowód uznania dla ich zaangażowanie i poczucie misji”, jaką jest zaopatrzenie konsumentów w żywność.

„Było to 12 miesięcy głębokiej wdzięczności za pełną poświęcenia pracę naszych zespołów, szczególnie wszystkich pracowników sklepów i centrów dystrybucyjnych, którzy robili co w ich mocy, by obsługiwać konsumentów w wielce nieprzewidywalnych okolicznościach, pod silną presją” – napisał szef spółki Jeronimo Martins.

Dodaj komentarz

0 komentarzy

Zostaw komentarz

Portal Wiadomoscihandlowe.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.
zobacz także