19.10.2018/12:09

Wódka w technologii VR

 W Polsce zostały rozegrane pierwsze na świecie rozgrywki dla barmanów w formule eSportowej. W projekcie Stock Prestige Bartender VR League brali udział zarówno amatorzy, jak i profesjonaliści. 

Uczestnicy rozgrywek mieli okazję sprawdzić swoje umiejętności barmańskie i wiedzę na temat receptur drinków. W turnieju głównym konkurowali prawdziwi profesjonaliści ze świata barmaństwa. Zmierzyli się w nim reprezentanci trzech miast, gdzie odbyły się Turnieje Towarzyszące: Mikołaj Zawada (Kraków), Mark Rybak (Gdańsk), Mateusz Środa (Warszawa). Zwycięzcą I edycji Stock Prestie Bartender VR League został Mikołaj Zawada z Krakowa. 

Stock Prestige Bartender VR League to nowatorski projekt powstały w wyniku współpracy firm Stock Polska i VR Factory. Są to pierwsze na świecie rozgrywki barmański, w której uczestnicy za pomocą odpowiedniego sprzętu i specjalnej aplikacji mogą doskonalić się w sztuce barmańskiej i konkurować ze sobą w wirtualnym świecie.

Dodaj komentarz

0 komentarzy

Zostaw komentarz

Portal Wiadomoscihandlowe.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.