16.11.2017/11:51

Wystartowała komercjalizacja Parku Handlowego Kasztelania

Znajdujące się na granicy województw małopolskiego i śląskiego centrum rozpoczęło właśnie wynajem powierzchni handlowej. Jego uruchomienie planowane jest na II kwartał 2019 roku.

Projekt ewoluował na przestrzeni ostatnich lat. Aktualnie, po dopasowaniu go przez nowego właściciela, jest to obiekt parterowy o powierzchni 11 tys. mkw. Dzięki temu Park Handlowy Kasztelania to pierwszy tego typu obiekt w regionie. Jak tłumaczą włąsciciele budynku, mniejsza liczba sklepów oraz powierzchni handlowej na rzecz wygodnego parkingu jest odpowiedzią na dzisiejszy model robienia zakupów, na które poświęca się mniej czasu niż jeszcze parę lat temu.

W Kasztelanii zaplanowano powierzchnię dla około 15 najemców oraz parking na prawie 400 aut. Obiekt jest zlokalizowany wśród trzech największych osiedli mieszkaniowych z bezpośrednim połączeniem zapewnionym przez komunikacją publiczną. - Doskonała, centralna lokalizacja jest kluczowa w przypadku tego projektu. Z jednej strony Chrzanów jest znakomicie skomunikowany dzięki autostradzie A4 między Krakowem a Katowicami oraz drodze wojewódzkiej. Z drugiej strony jest miastem bardzo wygodnym do życia i spędzania w nim czasu. Kasztelania jako projekt „szyty na miarę” wychodzi naprzeciw oczekiwaniom najemców oraz klientów” – informuje Grzegorz Mroczek – wiceprezes Cream, firmy odpowiadającej za komercjalizację centrum. Otwarcie Parku Handlowego Kasztelania zaplanowane jest na drugi kwartał 2019 roku.

Dodaj komentarz

0 komentarzy

Zostaw komentarz

Portal Wiadomoscihandlowe.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.