24.03.2020/09:28

Wyzwania nowej rzeczywistości w Distribev Orbico

Dzisiaj wartości firmy Distribev, są jeszcze bardziej aktualne i potrzebne. Jedna z wartości to działać szczerze i uczciwie, drugą wyznacza okazywanie szacunku każdemu pracownikowi, dostawcy czy partnerowi handlowemu. To one, szczególnie w dzisiejszych czasach, są kompasem naszej działalności i kluczem do sukcesu Distribev Orbico.

Pojawienie się pierwszego pacjenta z koronawirusem nie tylko zmieniło rzeczywistość nas wszystkich, wpłynęło także na całą branżę, a więc i na funkcjonowanie Distribev Orbico. Nasze podejście koncentruje się na potrzebach i bezpieczeństwie ludzi, niezależnie od tego czy są to nasi pracownicy, czy też klienci i partnerzy biznesowi. Dlatego właśnie do utrudnień w prowadzeniu biznesu zaczęliśmy się przygotowywać jeszcze przed wprowadzeniem stanu zagrożenia epidemiologicznego.

Przede wszystkim zadbaliśmy o działania prewencyjne dla naszych pracowników. Wdrożyliśmy kampanię informacyjną, zabezpieczyliśmy oddziały w środki dezynfekcyjne, czy rękawiczki, przygotowaliśmy nasze magazyny i pracowników dystrybucji tworząc odpowiednie procedury, zoptymalizowaliśmy metody pracy terenowych sił sprzedaży, zabezpieczyliśmy Centrum Obsługi Klienta, umożliwiając pracę zdalną, a tym, których obecność jest wymagana w biurze dostosowaliśmy odpowiednie odległości stanowisk pracy. Przygotowaliśmy też zastępcze rozwiązania wirtualne. Od pierwszych sygnałów o zagrożeniu w Europie powołaliśmy specjalny sztab kryzysowy składający się z 20 najważniejszych managerów Naszej firmy. Każdego dnia analizujemy sytuację w organizacji i na bieżąco odpowiadamy na pojawiające się wyzwania. Wszystko po to, aby każdy z ponad 1000 pracowników Distribev Orbico był bezpieczny.

Naszą strategię realizuje 233 Przedstawicieli Handlowych, 106 Doradców Klienta oraz 512 pracowników działu dystrybucji, w tym 377 pracowników magazynowych oraz pracownicy działów wspierających. Mimo aktualnej sytuacji udało nam się zagwarantować pełną, mobilizację i zaangażowanie całego zespołu z czego jesteśmy dumni i za co dziękujemy. Jesteśmy zbudowani obserwując każdego dnia, jak wszyscy pracownicy w Distribev Orbico czują się odpowiedzialni zarówno za powodzenie biznesu, jak również za bezpieczeństwo współpracowników.

Ponad 100 tysięcy zamówień

W tych nadzwyczajnych warunkach utrzymywanie dystrybucji bezpośredniej oraz rozwijanie sprzedaży jest utrudnione. Niemniej jednak, jako kluczowy dystrybutor i Kapitan Całej Kategorii Alkohole, podejmujemy dodatkowe wysiłki, aby w sposób ciągły i wiarygodny być bardzo aktywni w rynku, i aby poprzez nieustannie nieustanne monitorowanie potrzeb spełniać oczekiwania naszych klientów i zapewniać terminowe dostawy na pełen asortyment produktów z naszego portfolio.

Dodaj komentarz

0 komentarzy

Zostaw komentarz

Portal Wiadomoscihandlowe.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.