14.08.2014/07:17

XVII Targi Specjał już w listopadzie

Największa impreza sprzedażowo-wystawiennicza w Polsce, najlepsi producenci, ponad 200 firm branży FMCG, a do tego promocje – to wszystko za trzy miesiące w Rzeszowie na Targach Specjał.

XVII Targi Specjał odbędą się 12-13 listopada w Regionalnym Centrum Sportowo-Widowiskowym w Rzeszowie przy ul. Podpromie 10. Na 7000 mkw. powierzchni wystawienniczej zaprezentuje się ponad 220 wystawców, w tym poszerzona reprezentacja firm branży motoryzacyjnej. Specjalna oferta targowa, super rabaty, najlepsze promocje, smaczne degustacje, konkursy – to wszystko czekać będzie na gości dwudniowej imprezy. Zwieńczeniem pierwszego dnia będzie uroczysta gala, podczas której wręczone zostaną statuetki i wyróżnienia, ufundowane przez Prezydenta Rzeszowa, Wojewodę Podkarpackiego oraz Marszałka Województwa Podkarpackiego, przyznane przez Jury XVII Międzynarodowych Targów w kategorii biznes, żywność i medycyna, a także statuetki Złoty Specjał. To tylko część atrakcji przygotowanych przez organizatora. Firmy, które zgłoszą udziału w targach poprzez podpisanie umowy targowej będą mogły przystąpić do konkursu „Złoty Medal”. Wśród zgłoszonych do dnia 10 października 2014 r. produktów jury konkursu wybierze trzydziestu laureatów, którzy otrzymają pamiątkowe medale i certyfikaty oraz prawo do publikowania w materiałach marketingowych logotypu konkursu z prawem do używania go na zwycięskich produktach. Targi Specjał to największa ogólnopolska impreza targowa, której organizatorem jest Grupa Kapitałowa Specjał wraz z sieciami franczyzowymi, zrzeszającymi ponad 4000 sklepów (Nasz Sklep oraz LD Holding). Szczegóły konkursu oraz lista zeszłorocznych laureatów opublikowana została na stronie www.targispecjal.pl.

 

Dodaj komentarz

0 komentarzy

Zostaw komentarz

Portal Wiadomoscihandlowe.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.