28.12.2018/10:49

Z Żytniej na Polną, czyli Biedronka we Włocławku zmienia lokalizację

Sklep Biedronka we Włocławku przenosi się z ul. Żytniej na ul. Polną. Oficjalne otwarcie w nowej lokalizacji operator zaplanował na sobotę 29 grudnia br. Pierwszych klientów zachęca wysokimi rabatami, które sięgają nawet 63 proc.

Placówka przy ul. Polnej ma 700 mkw.  powierzchni sprzedaży i parking na 40 miejsc.  Została zaprojektowana według layoutu 2.0: w sklepie wydzielone zostały odrębne strefy, np. z pieczywem, owocami i warzywami, oznaczone są także moduły z artykułami promocyjnymi. W wyposażeniu zastosowano nowe technologie, jak przyjazne środowisku oświetlenie LED oraz urządzenia chłodnicze wykorzystujące gaz naturalny CO2 („clean technology”), a w przypadku chłodziarek i zamrażarek – gaz propan.

Sklep przy ul. Polnej będzie oferować poszerzony asortyment, a od dnia otwarcia do 5 stycznia 2019 r. lub do wyczerpania zapasów obowiązywać będzie promocja na wybrane artykuły. Rabaty będą wynosić od 20 do nawet 63 proc. (szczegóły promocji znajdują się w załączonym folderze). Specjalną okazją będzie możliwość kupienia książki kucharskiej „Kuchnia polska. Pysznie i zdrowiej” za 1 gr. Ta oferta obowiązywać będzie pierwszych 200 klientów sklepu przy ul. Polnej, którzy od 29 grudnia br. do 5 stycznia 2019 r. zrobią w nim zakupy za minimum 99 zł.

– Klienci, którzy przyjdą na otwarcie sklepu przy ul. Polnej w najbliższą sobotę mogą liczyć na darmową degustację świeżego pieczywa i soków. Dodatkowo, w dotychczasowej lokalizacji, przy ul. Żytniej 73 zaplanowana została wyprzedaż artykułów przemysłowych, która rozpocznie się już 4 stycznia 2019 roku – zapowiada Marcin Kajser, starszy menedżer sprzedaży w Jeronimo Martins Polska.

Dodaj komentarz

0 komentarzy

Zostaw komentarz

Portal Wiadomoscihandlowe.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.