14.10.2019/19:45

Żabka gwarantuje franczyzobiorcom przychód nie mniejszy niż 15000 zł netto, niezależnie od obrotu

Żabka Polska wprowadza zmiany w ofercie dla nowych franczyzobiorców, którzy w okresie od 1 października 2019 r. do 31 marca 2020 r. podpiszą umowę z siecią. Przez pierwsze sześć miesięcy będą mieć gwarantowany przychód nie mniejszy niż 15 tys. zł netto, niezależnie od obrotu.

Zmieniona oferta franczyzowa Żabki upraszcza zasady naliczania podstawowych przychodów przez pierwsze pół roku działalności, wprowadzając jedną kwotę w wysokości 15 tys. zł.

– W ramach rozwoju naszego systemu franczyzowego uprościliśmy ofertę skierowaną do nowych franczyzobiorców, by była atrakcyjna, ale dawała również szansę rozwoju placówki, szczególnie na starcie, kiedy jest to najtrudniejsze. Bierzemy odpowiedzialność za lokalizacje naszych sklepów, w których wyborze pomaga nam sztuczna inteligencja. Nasze doświadczenia pokazują, że taka kwota pozwala franczyzobiorcy zatrudnić pracowników, przeszkolić ich i skoncentrować się na dobrym zarządzaniu sklepem, poznaniu klientów i ich potrzeb – mówi Adam Manikowski, wiceprezes zarządu firmy Żabka Polska.

Oferta skierowana jest do osób zainteresowanych prowadzeniem własnego biznesu pod marką Żabki. Sieć oferuje również w pełni przygotowany do uruchomienia sklep, z nowoczesnym wyposażeniem i sprzętem, organizuje programy rozwoju kategorii świeżych, wsparcie logistyczne i IT oraz działania marketingowe.

– Widzimy ogromny potencjał dla rozwoju formatu convenience w Polsce. Sklep, w którym klient może zrealizować możliwie wiele potrzeb, w niedalekiej odległości od miejsca zamieszkania czy pracy, to przyszłość handlu. Ważna jest także rozpoznawalność marki – zachęca Adam Manikowski.

Dodaj komentarz

3 komentarze

  • Olga45 17.10.2019

    Myślę, że to dobra, uczciwa oferta, nawet jak kogoś zmyli to netto w tytule to warto ją rozważyć.

  • kacper 17.10.2019

    Wiadomo, dochód=przychod – koszty, więc te 15 tysięcy to nie wpdanie do portfela franczyzobiorcy.

  • ivan 17.10.2019

    Przydałaby się jeszcze informacja o różnicy między przychodem a dochodem bo to nie jest to samo.

Zostaw komentarz

Portal Wiadomoscihandlowe.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.