30.01.2020/14:58

Żabka inwestuje w nowe biura. Zobacz w jakich warunkach będą pracować pracownicy sieci

Firma Żabka Polska, jeden z największych pracodawców w Wielkopolsce, zakończyła proces wprowadzenia się do nowoczesnego biurowca w kompleksie Nowy Rynek. Centrala spółki jest zlokalizowana w centrum Poznania, z którego firma się wywodzi. Nowy biurowiec o powierzchni 9000 mkw. zapewni lepsze warunki i jakość pracy, a także możliwość dalszego rozwoju dla ponad 800 pracowników.

Nowoczesny budynek jest dostosowany do potrzeb Żabki, która w Poznaniu na skalę światową rozwija nowe technologie i zatrudnia szerokie grono ekspertów m.in. z dziedziny BIG DATA, sztucznej inteligencji, Artificial Intelligence czy Machine Learning. Symbolem przemian technologicznych Żabki jest m.in. aplikacja mobilna żappka, obecnie jedna z najpopularniejszych aplikacji w Polsce, której logo również pojawiło się na budynku nowej siedziby. Żabka w ten sposób promuje aplikację wśród klientów, ale również sygnalizuje, że rozwój technologiczny jest dla niej strategicznym kierunkiem i będzie rozwijała ten obszar w swoich strukturach.

W nowej siedzibie zlokalizowane jest centrum merchandisingowe, w którym na bieżąco testowane są wszystkie innowacje, wprowadzane przez Żabkę. Pracownicy mają także do dyspozycji nowoczesną, w pełni wyposażoną kuchnię degustacyjną, w której odbywają się m.in. testy sensoryczne czy tworzone są nowe produkty wprowadzane do sieci.

W ramach rozwiązań ułatwiających poruszanie się po budynku, pracownicy Żabki mogą korzystać ze specjalnej aplikacji o nazwie żabway, dzięki której mogą znaleźć swoich współpracowników, mogą szybko zgłosić problem lub zarezerwować salkę na spotkanie. By jeszcze lepiej komunikować się z pracownikami wewnątrz siedziby zainstalowane zostały ekrany, które w przyjazny sposób informują o bieżących projektach realizowanych w firmie.

- Nowe, przyjazne dla pracowników przestrzenie zapewnią jeszcze lepszy komfort pracy, pozwolą na kreatywne myślenie i tworzenie, co jest dla nas szczególnie ważne w obszarze nowych technologii jak i rozwoju asortymentu. Budynek znajduje się w ścisłym centrum, dzięki czemu nasi pracownicy będą mieć blisko do pracy i będą mogli dojeżdżać także transportem miejskim – podkreśla Tomasz Suchański, prezes firmy Żabka Polska.

W Polsce Żabka wspólnie z franczyzobiorcami zapewnia ponad 20 tys. miejsc pracy, przy czym w samej Wielkopolsce to ponad 3 tys. Nowa siedziba Żabki powstała w odpowiedzi na potrzeby pracowników. W budynku mają oni do dyspozycji ponad 80 przestrzeni do spotkań i pracy zespołowej, które można w dowolny sposób aranżować.

Spójna z marką wystrój wnętrza na pięciu kondygnacjach oraz nowocześnie wyposażone, otwarte przestrzenie biurowe tworzą atrakcyjne i przyjazne miejsce pracy. Pracownicy mają do dyspozycji kantynę, taras z widokiem na centrum Poznania, wiele wygodnych przestrzeni do kreatywnej pracy. Pomyślano również o specjalnych pokojach umożliwiających pracę w ciszy oraz budkach telefonicznych pozwalających na swobodne prowadzenie rozmów.

Dodaj komentarz

2 komentarze

  • BasiaKATO 21.02.2020

    Brawo, nowocześnie, pieknie!!

  • hejho 30.01.2020

    Ciekawe czy ajentom się podoba :D

Zostaw komentarz

Portal Wiadomoscihandlowe.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.