03.07.2017/22:04

Żabka otworzyła sklep w łódzkiej Manufakturze. Operator ma na celowniku kolejne galerie handlowe

Sieć Żabka otworzyła swój sklep w centrum handlowym Manufaktura w Łodzi. Punkt w łódzkiej galerii to czwarta tego typu lokalizacja sieci, której format convenience – według władz spółki - bardzo dobrze odpowiada na potrzeby zarówno klientów, jak i najemców centrów handlowych. Do końca roku – jak pisał portal wiadmomoscihandlowe.pl operator chce mieć ok. 20 placówek w galeriach handlowych.

W Żabkach mogą oni nie tylko sprawnie kupić artykuły spożywcze, ale przy okazji załatwić drobne sprawunki – wypłacić gotówkę w systemie Cashback, wysłać kupon lotto, doładować telefon czy zapłacić rachunki. Takie udogodnienie doskonale uzupełnia ofertę centrów handlowych i ułatwia oszczędność czasu podczas większych zakupów.

Otwarcie Żabki w łódzkiej Manufakturze jest wynikiem konsekwentnie realizowanych planów ekspansji sieci w przestrzeniach o dużym natężeniu ruchu jak centra handlowe, dworce czy biurowce. Do tej pory funkcjonujące już sklepy w tego typu obiektach jak np. Żabka w CH Avenida w Poznaniu, pokazały, że format convenience sprawdza się w takim otoczeniu.  

- Asortyment sklepu w Manufakturze odpowiada specyfice miejsca, jakim jest galeria handlowa. Znajdziemy w nim szeroką ofertę produktów food to go czy szybkich przekąsek, idealnych dla zabieganych klientów centrum, pracowników innych sklepów czy najemców. Manufaktura to miejsce bardzo aktywne latem, więc w najbliższych miesiącach nie zabraknie także takich produktów  jak kawa na wynos czy wprowadzone ostatnio do sprzedaży kubki z lodem. Również wygląd sklepu w Manufakturze będzie nieco inny. Zmiany obejmą między innymi takie elementy jak jaśniejsza posadzka czy szyld w nieco zmienionej formie. –  mówi Agata Michalska, manager ds. ekspansji w Centrach Handlowych w firmie Żabka Polska.

Sklep Żabka w Manufakturze znajduje się tuż przy wejściu od strony Rynku Północnego, na poziomie 0. Sklepy sieci Żabka funkcjonują już m.in. w galeriach handlowych Avenida w Poznaniu i Dekada w Brodnicy, na dworcu Głównym PKP we Wrocławiu czy w Oxford Tower w Warszawie. Wkrótce planowane jest otwarcie Żabki w Galerii Pomorskiej w Bydgoszczy.

Firma Żabka Polska S.A. jest właścicielem największej w Polsce sieci sklepów typu convenience, prowadzonych pod marką Żabka i supermarketów Freshmarket. W ciągu kilkunastu lat działalności na krajowym rynku, Spółka zdobyła pozycję lidera tego segmentu sprzedaży. Sieci sklepów Żabka i Freshmarket to nowoczesna koncepcja handlu detalicznego, która ma na celu zapewnienie klientom wygody w dokonywaniu zakupów. Wychodząc naprzeciw potrzebom konsumentów w sklepach Żabka i Freshmarket oferowane są najlepsze produkty w konkurencyjnych cenach oraz szeroki wachlarz usług dodatkowych.

Dodaj komentarz

0 komentarzy

Zostaw komentarz

Portal Wiadomoscihandlowe.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.