24.07.2020/16:59

Żabka sprzedała w miesiąc milion cheeseburgerów

W maju do ofertę przekąsek serwowanych na ciepło w strefie Żabka Café dołączyły cheeseburgery. Po miesiącu ich sprzedaż przekroczyła milion sztuk. Najwięcej – tysiąc sztuk – kupili klienci sklepu w Iławie. 

– Burgery znajdują się w czołówce produktów, które Polacy kupują na wynos – chętnie spożywają je na mieście, a także zamawiają do domu. To dobra propozycja na pożywną przekąskę w pracy czy szybki posiłek w domu. Dlatego uznaliśmy, że nie może ich zabraknąć w Żabka Café. Jak pokazują dane – czyli ponad 1 milion sprzedanych cheeseburgerów w miesiąc – pomysł okazał się strzałem w dziesiątkę – mówi Jerzy Roguski, dyrektor handlowy w firmie Żabka Polska. 

Cheeseburgery najczęściej kupowano w sklepach sieci zlokalizowanych na terenie Warszawy – we wszystkich Żabkach w stolicy w sumie sprzedano blisko 120 tys. sztuk burgerów. Na podium znalazły się także Wrocław i Łódź. Jednak, biorąc pod uwagę liczbę cheeseburgerów sprzedanych przez jedną placówkę, niekwestionowanym zwycięzcą okazała się Żabka w Iławie przy ul. Zielonej 72. To właśnie tutaj klienci sieci kupili tysiąc cheeseburgerów.

Żabka cheesburger, (fot. materiały prasowe)

Cheesburgery z Żabki dostępne są w dwóch wariantach: klasycznym oraz z dodatkiem pikantnej zielonej papryczki jalapeño. Każdy z nich kosztuje 4,99 zł. Klienci mogą kupić je w wersji na ciepło (produkt zostaje podgrzany bezdotykowo w pergaminowym opakowaniu) lub przygotować w domu, wkładając na 30 sekund do mikrofalówki.


 

Dodaj komentarz

3 komentarze

 • Barbaro 25.07.2020

  Promocja śmieci za 5 zl

 • Barbaro 25.07.2020

  Promocja sieciowego jedzenia
  Żabka schodzi na dno

 • Start lis 24.07.2020

  Milion cheeseburgerów na 6tys sklepów to 166 burgerów na sklep w miesiącu i niecałe 6 burgerów dziennie. Generalnie żaden sukces ale "milion" poszło w świat

Zostaw komentarz

Portal Wiadomoscihandlowe.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.
zobacz także