21.05.2020/17:11

Żabka wprowadza nowe cheesburgery dostępne w bezpiecznym opakowaniu. Co w nich znajdziemy?

Sieć Żabka poszerzyła portfolio szybkich przekąsek marki własnej o pozycję dla wielbicieli  burgerów. Od 20 maja w strefie Żabka Café na klientów czekają cheeseburgery – klasyczny i  jalapeño. Cheeseburger  dostępny w Żabce wyróżnia się na tle rynkowej konkurencji m.in. wysoką jakością oraz bezpiecznym opakowaniem, które minimalizuje kontakt osoby trzeciej z produktem. Dostępny jest w cenie 4,99 zł za szt.

Limit 8 bezpłatnych artykułów został wyczerpany.
Wspieraj profesjonalne dziennikarstwo.
Wykup subskrypcję i uzyskaj nieograniczony dostęp do naszego portalu.

W ramach subskrybcji otrzymasz:
  • Specjalną cenę promocyjną do dnia startu Retail & FMCG Congress;
  • Najważniejsze informacje z branży;
  • Archiwum blisko 40 000 profesjonalnych tekstów;
Dodaj komentarz

2 komentarze

  • Katsu 23.05.2020

    Kupiłem jalapeno burgera. Na miejscu podgrzewany w mikrofali, co sprawiło że bułka zrobiła się miękka, przykleiła się do pergaminu i ciężko było odpakować. Większość bułki została na pergaminie. Mięso szaro/sine wątpliwej świeżości. W smaku przypomina mcdonald'a.

  • tołdi 22.05.2020

    Niebezpieczne produkty w bezpiecznym opakowaniu - co za oksymoron. Szkoda, że nie podano pełnego składu np. samej bułeczki, bo okazałoby się, że trzeba nas chronić nie przed tym co mogłoby się dostać do środka, ale przed tym co zostało tam umieszczone celowo.

Zostaw komentarz

Portal Wiadomoscihandlowe.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.