06.04.2020/10:47

Żabka wypłaci 10 tys. zł premii za polecenie franczyzobiorcy

Franczyzobiorca, który poleci sieci Żabka nowego franczyzobiorcę, może liczyć nawet na 10 tys. zł premii. Sieć wprowadzając taką ofertę daje wyraźny sygnał, że nie zamierza zwalniać tempa ekspansji pomimo coraz trudniejszych warunków w polskiej gospodarce.

Bonus 10 tys. zł jest do zdobycia tylko do końca kwietnia. Żabka wystartowała z najnowszą akcją polecania franczyzobiorców w marcu, wtedy jednak premia wynosiła 6 tys. zł. Wraz z początkiem kwietnia nagrodę zwiększono o dodatkowe 4 tys. zł, ale tylko na miesiąc.

- Program rekomendacji wewnętrznych już od dłuższego czasu funkcjonuje w naszej sieci - tłumaczy biuro prasowe sieci Żabka. - Skierowany jest do wszystkich franczyzobiorców, udział w nim jest dobrowolny, a liczba polecanych osób jest nieograniczona. Założenie jego jest proste: zadowoleni ze współpracy franczyzobiorcy aktywnie i skutecznie polecają swoich pracowników bądź znajomych, a osoby polecane wykazują większą motywację do rozpoczęcia z nami swojej działalności biznesowej - tłumaczy firma.

Jak przekazało biuro prasowe Żabki w odpowiedzi na nasze pytania, polecany kandydat ma do przejścia standardowy proces rekrutacji. Zgodnie z ofertą, franczyzobiorca otrzyma finansową premię w momencie rozpoczęcia współpracy przez poleconego przez niego kandydata.

- Program w łatwy i bardzo efektywny sposób pozwala na zaangażowanie franczyzobiorców i stanowi bardzo silny kanał rekrutacji. Jednocześnie jakość polecanych kandydatów jest bardzo wysoka. Zazwyczaj wśród rekomendowanych przyszłych franczyzobiorców są kasjerzy, którzy doskonale orientują się w specyfice naszej działalności i wiedzą na czym polega prowadzenie sklepu - zapewnia centrala Żabki.

Żabka posiada aktualnie 6139 sklepów, a tym samym od połowy grudnia ub.r. urosła już (w ujęciu netto) o 139 placówek.

Dodaj komentarz

0 komentarzy

Zostaw komentarz

Portal Wiadomoscihandlowe.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.