18.10.2016/10:27

Zakaz handlu w niedziele oznacza potężne zwolnienia?

Według Federacji Przedsiębiorców Polskich wolne niedziele mogą oznaczać zwolnienia nawet 50 tysięcy osób. Ograniczenie zatrudnienia dotknie sprzedawców, pracowników ochrony, sprzątania, gastronomii czy magazynów.

Limit 8 bezpłatnych artykułów został wyczerpany.
Wspieraj profesjonalne dziennikarstwo.
Wykup subskrypcję i uzyskaj nieograniczony dostęp do naszego portalu.

W ramach subskrybcji otrzymasz:
 • Najważniejsze informacje z branży;
 • Archiwum blisko 40 000 profesjonalnych tekstów;
 • Wywiady, opinie i pogłębione analizy pomagające w codziennej pracy
Dodaj komentarz

4 komentarze

 • Przetsiembiorca 04.03.2017

  Pan Tomasz plecie bzdury czy nie widzi jak w mniejszych miasteczkach pustoszeją małe sklepy . Teraz jest szansa że małe sklepy będą mogły się utrzymać bo przecież markety zabrały tak 85% rynku sprzedażowego .

 • Klient. 24.10.2016

  Nie będzie bezrobocia,notoryczny brak personelu w marketach powoduje że nie ma komu wykładać towaru,kobiety za ladą uwijają się jak w ukropie,proszę przejść się do takiej biedronki w godzinach popołudniowych gdy ludzie wracają z pracy,notoryczne kolejki do kas,towar zamiast na półkach to zalega na paletach bo zwyczajnie nie ma go kto rozłożyć skoro na zmianie jest dwóch lub trzech kasjerów z kierownikiem,więc wszystko rozbija się o pięniądze a nie o ludzi.

 • pracuje w niedziele 19.10.2016

  Jest ogromny brak ludzi do pracy. Więc o jakim bezrobociu mowa ?

 • pracuje w niedziele 19.10.2016

  Jest ogromny brak ludzi do pracy. Więc o jakim bezrobociu mowa ?

Zostaw komentarz

Portal Wiadomoscihandlowe.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.