18.10.2016/10:27

Zakaz handlu w niedziele oznacza potężne zwolnienia?

Według Federacji Przedsiębiorców Polskich wolne niedziele mogą oznaczać zwolnienia nawet 50 tysięcy osób. Ograniczenie zatrudnienia dotknie sprzedawców, pracowników ochrony, sprzątania, gastronomii czy magazynów.

Jeśli widzisz ten tekst, oznacza to, że wykorzystałeś limit 8 bezpłatnych artykułów w tym miesiącu lub próbujesz przeczytać artykuł premium, dostępny wyłącznie dla naszych subskrybentów.
Wspieraj profesjonalne dziennikarstwo.
Wykup subskrypcję i uzyskaj nieograniczony dostęp do naszego portalu.

W ramach subskrybcji otrzymasz:
 • Najważniejsze informacje z branży;
 • Archiwum blisko 40 000 profesjonalnych tekstów;
 • Wywiady, opinie i pogłębione analizy pomagające w codziennej pracy
Dodaj komentarz

4 komentarze

 • Przetsiembiorca 04.03.2017

  Pan Tomasz plecie bzdury czy nie widzi jak w mniejszych miasteczkach pustoszeją małe sklepy . Teraz jest szansa że małe sklepy będą mogły się utrzymać bo przecież markety zabrały tak 85% rynku sprzedażowego .

 • Klient. 24.10.2016

  Nie będzie bezrobocia,notoryczny brak personelu w marketach powoduje że nie ma komu wykładać towaru,kobiety za ladą uwijają się jak w ukropie,proszę przejść się do takiej biedronki w godzinach popołudniowych gdy ludzie wracają z pracy,notoryczne kolejki do kas,towar zamiast na półkach to zalega na paletach bo zwyczajnie nie ma go kto rozłożyć skoro na zmianie jest dwóch lub trzech kasjerów z kierownikiem,więc wszystko rozbija się o pięniądze a nie o ludzi.

 • pracuje w niedziele 19.10.2016

  Jest ogromny brak ludzi do pracy. Więc o jakim bezrobociu mowa ?

 • pracuje w niedziele 19.10.2016

  Jest ogromny brak ludzi do pracy. Więc o jakim bezrobociu mowa ?

Zostaw komentarz

Portal Wiadomoscihandlowe.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.