09.01.2019/08:21

Zakaz handlu w niedziele to gwóźdź do trumny małych sklepów. Jest nowe badanie

W teorii miał pomóc, w praktyce zabija. Zakaz handlu w niedziele doprowadzi do upadku ponad 5 tys. małych sklepów - pisze Rzeczpospolita.

Limit 8 bezpłatnych artykułów został wyczerpany.
Wspieraj profesjonalne dziennikarstwo.
Wykup subskrypcję i uzyskaj nieograniczony dostęp do naszego portalu.

W ramach subskrybcji otrzymasz:
 • Najważniejsze informacje z branży;
 • Archiwum blisko 40 000 profesjonalnych tekstów;
 • Wywiady, opinie i pogłębione analizy pomagające w codziennej pracy
Dodaj komentarz

4 komentarze

 • Mateusz24 10.01.2019

  Na zamówienie to piszą tacy jak Gazeta Antypolska, Nasz Dziennik, Od Rzeczy czy w sieci. Rzeczpospolita jest jeszcze niezależna od bolszewików z pisu i dlatego hordy pisowskich hejterów tak się wściekają. Co do handlu to od dawna było wiadomo, że ucierpią małe sklepy a zyskają głównie dyskonty. No i stacje paliw kontrolowane głównie przez pis (Orlen, LOTOS) gdzie tłumy pisowskich aparatczyków doją z naszego społeczeństwa wysokie pensje.

 • Stanisław 09.01.2019

  Rzepa już dawno się skompromitowała swoimi pseudoartykułami pisanymi na zamówienie ... . Nie na darmo przecież Tusk sprzedał ją Hajdarowiczowi, żeby jego ogary teraz piały peany na cześć Jarosławozbawa ;).
  Kto ma rozum, niech myśli, a Wam drodzy redaktorzy "Wiadomości Handlowych" też radzę go włączyć. Chyba, że tak jak rzepa piszecie na zamówienie. No to jak jest?

 • jak to jest 09.01.2019

  no ale biedra tez krzyczałą przeciez ze sa 30% obrotu niedzielnego w plecy

 • klient tesco 09.01.2019

  nie dyskonty tylko stacje benzynowe, rzeczpospolita jest mało wiarygodna, wiadmości handlowe pisały, że w dyskontach obrót jest taki sam mniej więcej jak przed zakazem.

Zostaw komentarz

Portal Wiadomoscihandlowe.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.