30.03.2020/15:58

Zakupy w Walmart możliwe zupełnie bez kontaktu ze sprzedawcą i kurierem

Walmart odpowiada na prośby o zachowanie odległości między klientami i izolację społeczną. Zakupów online i w sklepach można dokonywać bez kontaktu ze sprzedawcami.

Dyskont poinformował, że klienci będą mogli całkowicie bezdotykowo zamówić i zakupić towary w dowolnym sklepie za pomocą jeśli będą korzystać z Walmart Pay. Klienci skanują kod QR zakupów, zapłacić za pomocą aplikacji Walmart Pay, dzięki czemu mogą płacić bez kontaktu z obsługą. Wystarczy zabrać zakupy i wrócić do domu. Wcześniej klienci musieli dotykowo wybrać opcję płatności.

Ponadto Walmart zaoferował kolejną opcję dezkontaktowych zakupów: klienci odbierający zamówienie otwierają bagażnik, a pracownicy zapakują je do samochodu - bez konieczności podpisywania zamówienia ani innego kontaktu. Podczas zdalnych zakupów kurierzy sieci zostawiają także dostawy pod drzwiami, bez konieczności podpisywania odbioru przez klienta.

Dodaj komentarz

0 komentarzy

Zostaw komentarz

Portal Wiadomoscihandlowe.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.