16.07.2020/19:20

Zalando z nową szwedzką marką

Wiodąca w Europie platforma modowa i lifestylowa, nawiązuje współpracę z nową marką. Szwedzki brand Arket będzie dostępny na platformie od 21 sierpnia. W kolekcji znajdą się też zapachy i kosmetyki, a także artykuły gospodarstwa domowego.

Arket dołącza najnowsza marka należąca do H&M Group, prezentująca swoje kolekcje na platformie Zalando.

„W celu pogłębienia naszych relacji z klientami, skupiamy się na oferowaniu najlepszego asortymentu modowego. Bardzo się cieszymy, że możemy wzmocnić nasze partnerstwo z H&M Group” – powiedział Boris Ewenstein, senior vice president supply w Zalando.

Zalando jest platformą modową i lifestyle’ową. Założona w Berlinie w 2008 roku dostarcza pełen asortyment modowy do ponad 29 mln klientów na 17 rynkach, oferując odzież, obuwie, akcesoria oraz produkty kosmetyczne. Asortyment obejmuje szerokie spektrum międzynarodowych marek zarówno znanych na całym świecie jak i lokalnych.

Dodaj komentarz

Więcej na temat:

0 komentarzy

Zostaw komentarz

Portal Wiadomoscihandlowe.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.