02.02.2023/09:47

Zawieszki Bref Color Aktiv + eukaliptus wybrane przez Konsumentów - Najlepszy Produkt 2023 – Wybór Konsumentów!

Zawieszki Bref Color Aktiv+ to nie tylko czyszcząca piana, zwalczanie kamienia, ochrona przed brudem oraz długotrwała świeżość odpowiadające za higieniczną czystość toalety.

To również innowacyjna technologia ODOR STOP chroniąca przed przykrymi zapachami po każdym użyciu. Firma Henkel wśród wielu wariantów zawieszek Bref oferuje Color Aktiv+ o formule barwiącej spłukującą wodę i tworzącej na powierzchni wody stojącej w muszli barierę, która skutecznie zatrzymuje nieprzyjemne zapachy. Nowością jest funkcja Odor Stop polegająca, na neutralizacji brzydkich zapachów w całym pomieszczeniu WC. Uzyskano ją odpowiednio dobierając kompozycję zapachową tak, by przykrywała nieprzyjemną woń z muszli.

Bref  Color Aktiv+ to nie tylko higienicznie czysta toaleta, to również długotrwały efekt świeżości i przyjemnego zapachu w pomieszczeniu.

Zawieszki Bref Color Aktiv + eukaliptus zostały wybrane przez Konsumentów w badaniu „Najlepszy Produkt 2023 – Wybór Konsumentów”.

Dodaj komentarz

0 komentarzy

Zostaw komentarz

Portal Wiadomoscihandlowe.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.
zobacz także