01.08.2018/13:02

Ze Złotych Tarasów do Atrium Promenada. Nowy dyrektor centrum handlowego

Tomasz Hofman dołączył do zespołu Atrium Polska, obejmując od 1 lipca funkcję dyrektora Atrium Promenada. Będzie odpowiadał za funkcjonowanie centrum, znajdującego się obecnie w trakcie modernizacji i rozbudowy.

Hofman posiada bogate doświadczenie w zarządzaniu nieruchomościami komercyjnymi oraz w zakresie handlu i operacji logistycznych. Przed rozpoczęciem pracy w Atrium przez wiele lat zarządzał centrami handlowymi Złote Tarasy oraz Riviera Gdynia.

Wcześniej, jako dyrektor centrum handlowego Molo w Szczecinie, był odpowiedzialny za przebudowę centrum i proces rebrandingu. Zawodowo był również związany z takimi spółkami, jak DLS S.A (obecnie Eurocash Distribution) i Berti (sieć sklepów spożywczych w północno-zachodniej części Polski), gdzie był odpowiedzialny za strategie marketingowe.

Atrium Promenada to flagowe centrum handlowe w portfolio Grupy Atrium, które od 2015 roku przechodzi przebudowę i rozbudowę. Obiekt po modernizacji ma się wyróżniać "unikatową na skalę europejską architekturą i nowoczesnym designem, nawiązującym do koncepcji Grand Magasin, znanej z najlepszych galerii handlowych Londynu czy Paryża". Jeszcze w tym roku, w październiku, główny pasaż Atrium Promenada przeobrazi się w Aleję Fontann, a cała powierzchnia obiektu powiększy się o 13,4 mkw.

Obecnie do dyspozycji odwiedzających jest ponad 180 sklepów i lokali usługowych. W Atrium Promenadzie znaleźć można hipermarket Carrefour Pro, a także lokale z takimi markami jak m.in. Zara, H&M, TOUS, MAC, Sephora, Douglas, Smyk, czy TK MAXX. W obiekcie mieści się także 13-salowe kino Cinema City.

Dodaj komentarz

0 komentarzy

Zostaw komentarz

Portal Wiadomoscihandlowe.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.