02.07.2020/10:32

Zenek Martyniuk zachęca do zakupów w MediaMarkt. Rusza nowa kampania

W najnowszej kampanii marketingowej sieci elektromarketów MediaMarkt wystąpi Zenek Martyniuk, czyli król disco polo. Akcja "Lato z Zenkiem w MediaMarkt" wystartowała pod koniec czerwca.

Gwiazda disco polo w spotach reklamowych MediaMarkt wcieli się w rolę doradcy. Martyniuk będzie wydawał rekomendacje zakupowe i informował o promocjach organizowanych przez sieć sklepów. Kampanii towarzyszyć będzie duża akcja promocyjna, w ramach której sieć udzieli rabatów przy zakupie więcej niż jednego produktu (20 proc. rabatu na najtańszy produktów przy zakupie minimum 2 artykułów, rabat 40 proc. przy zakupie 3 produktów, rabat 70 proc. przy zakupie 4 lub więcej produktów).

- Na współpracę z panem Zenkiem Martyniukiem zdecydowaliśmy się z wielu powodów. Istotna była dla nas nie tylko rozpoznawalność i ogólna sympatia, jaką cieszy się gwiazdor, ale także jego autentyczność i naturalność na scenie oraz poza nią. Jesteśmy przekonani, że pozytywna energia naszej gwiazdy zachęci do wizyty w naszych sklepach wszystkich tych, którym w duszy gra muzyka - mówi cytowana w komunikacie Ewelina Piątek, manager ds. marketingu sieci MediaMarkt.

Dodaj komentarz

1 komentarz

  • menek_zartyniuk 03.07.2020

    dramatyczna ta kampania.

Zostaw komentarz

Portal Wiadomoscihandlowe.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.