03.08.2016/09:59

ZL Nałęczów Zdrój wśród najlepszych firm Unii Europejskiej

Właściciel marki Cisowianka oraz 29 innych polskich firm znalazło się na liście 1000 najbardziej obiecujących przedsiębiorstw Unii Europejskiej przygotowanej przez ekspertów Londyńskiej Giełdy.

W tym roku po raz pierwszy eksperci Londyńskiej Giełdy przygotowali zestawienie najbardziej obiecujących i najszybciej  rozwijających się małych i średnich przedsiębiorstw z 28 krajów Unii Europejskiej. Pod uwagę brane były firmy założone przed 2012 rokiem, które przez ostatnie 3 lata mogły pochwalić się wzrostem przychodu a także zwiększaniem liczby miejsc pracy. Ważna dla ekspertów giełdy z Londynu była również przewaga, między innymi technologiczna, jaką firmy te uzyskują nad przedsiębiorstwami o podobnym profilu w danym kraju.

Jedną firm wyróżnionych przez Londyńską Giełdę jest ZL Nałęczów Zdrój, zakład butelkujący Cisowiankę – lidera rynku wód mineralnych w Polsce. Firma ta, dzięki swojemu zaawansowaniu technologicznemu oraz sposobowi prowadzenia biznesu, została uznana za jedną z najbardziej obiecujących przedsiębiorstw w naszym kraju.

Oprócz ZL Nałęczów Zdrój Londyńska Giełda wyróżniła w Polsce jeszcze 29 innych małych lub średnich przedsiębiorstw reprezentujących różne branże. 

Dodaj komentarz

0 komentarzy

Zostaw komentarz

Portal Wiadomoscihandlowe.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.