30.10.2020/11:56

Zmarł Leszek Wertejuk, prezes Fabryki Cukierków Pszczółka

Przykra informacja z Fabryki Cukierków „Pszczółka” Sp. z o.o., z głębokim żalem żegnamy Leszka Wertejuka, prezesa zarządu Fabryki Cukierków „Pszczółka” Sp. z o.o. w Lublinie – poinformowała spółka na swojej stronie internetowej.

Prezes „Pszczółki” był doświadczonym menedżerem w branży spożywczej, absolwentem Politechniki Lubelskiej w Lublinie. Z Fabryką Cukierków „Pszczółka” związany był od 2013 roku, w którym rozpoczął pracę na stanowisku dyrektora ds. sprzedaży i marketingu. Dwukrotnie został też powołany na stanowisko Prezesa Zarządu „Pszczółki” (2015, 2020). W tym czasie przeprowadził inwestycje budowy nowego zakładu Fabryki Cukierków „Pszczółka” w Specjalnej Strefie Ekonomicznej w Lublinie.

„W czasie pracy w „Pszczółce” w sposób sumienny i oddany wypełniał swoje obowiązki i troszczył się o rozwój firmy, jak i pracowników.

Współpracownikom oraz wszystkim, którzy znali Leszka Wertejuka, będzie bardzo brakować Jego mądrości, pogody ducha i wiary w sukces.

Żonie Elżbiecie, synowi Piotrowi oraz całej Rodzinie i Bliskim składamy wyrazy najgłębszego współczucia.”

 Pod kondolencjami podpisali się pracownicy Fabryki Cukierków „Pszczółka” oraz Grupy Kapitałowej Krajowej Spółki Cukrowej S.A.

Dodaj komentarz

0 komentarzy

Zostaw komentarz

Portal Wiadomoscihandlowe.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.
zobacz także