05.10.2018/12:35

Zmiany personalne w grupie Carrefour

Gérard Lavinay objął stanowisko dyrektora zarządzającego Carrefoura we Włoszech. Jego dotychczasową funkcję - dyrektora wykonawczego ds. merchandisingu, zaopatrzenia i formatów zajął François-Melchior de Polignac.

Gérard Lavinay objął nową funkcję z dniem 1 października br. Będzie odpowiadał bezpośrednio przed prezesem firmy, Aleksandrem Bompardem. Jednocześnie pozostaje w Komitecie Wykonawczym Grupy.

Gérard Lavinay w swojej karierze odpowiadał m.in. za biznes w Polsce (w latach 2013-2017 był szefem na region Europy Północnej, w skład którego, oprócz Polski, wchodzi Belgia i Rumunia). Od 2017 pełnił funkcję w centrali Carrefoura. Wcześniej był szefem krajowym na Belgię i Chile.

François-Melchior de Polignac w swojej karierze pracował m.in. w L’Oréal oraz w Boston Consulting Group. Do Carrefoura dołączył w 2000 roku. François-Melchior de Polignac również był związany z Polską - pracował jako dyrektor supermarketów. W 2013 roku objął funkcję dyrektora zarządzającego w Carrefour Belgium.

Dodaj komentarz

0 komentarzy

Zostaw komentarz

Portal Wiadomoscihandlowe.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.