08.09.2020/09:21

Zmiany w zarządzie Spar Group. Brett Botten nowym CEO

Spółka ogłosiła powołanie Bretta Bottena na nowego CEO i Grahama O'Connora na stanowisko non-executive  Chairman. Obie zmiany mają zostać wprowadzone po odejściu prezesa Mike'a Hankinsona, który wybiera się na emeryturę 1 marca 2021 roku.

Brett Botten po raz pierwszy dołączył do Spar w 1994 roku i ma duże doświadczenie w sektorze detalicznym. Pełnił m.in. funkcję dyrektora zarządzającego oddziałów Spar North Rand, Spar Lowveld i Spar Eastern Cape. W 2010 roku został mianowany dyrektorem zarządzającym największego oddziału Spar South Rand.

Brett Botten ma zastąpić Grahama O’Connora po dorocznym walnym zgromadzeniu Grupy w marcu 2021 r. Graham O’Connor przejdzie na stanowisko niewykonawczego przewodniczącego rady nadzorczej po odejściu na emeryturę Mike'a Hankinsona.

„Chcielibyśmy podziękować Mike'owi za jego znakomitą służbę i pewną rękę u steru, odkąd po raz pierwszy został powołany do zarządu we wrześniu 2004 roku. Jego wskazówki, solidne przywództwo, zwłaszcza w trudnych sytuacjach, i strategiczny wkład pomogły Grupie w silnym rozwoju przez ponad dekadę”- skomentował zmiany Graham O'Connor.

Graham O’Connor przez ostatnie sześć lat był dyrektorem generalnym grupy i członkiem międzynarodowego zarządu Spar.
 

Dodaj komentarz

1 komentarz

  • Marek 08.09.2020

    Dlaczego usuwacie komentarze?

Zostaw komentarz

Portal Wiadomoscihandlowe.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.
zobacz także