12.01.2014/12:18

Zmiany we władzach Tesco

Awanse i nowe twarze we władzach

Władze spółki Tesco Polska zdecydowały o wykreśleniu z zarządu Keitha Cowella oraz Piotra Korka – dwóch spośród czterech wiceprezesów zarządu. W skład najwyższych władz polskiego Tesco wszedł  z kolei Ian Fletcher.

Po ponad 3 latach pobytu w Polsce, Keith Cowell objął rolę wiceprezesa ds. operacyjnych Tesco na Słowacji. Jego stanowisko objął Ian Fletcher, który rozpoczął swoją karierę w Tesco w 1998 r., zaś przed dołączeniem do polskiego zespołu, był członkiem zarządu Fresh&Easy w Stanach Zjednoczonych.

Z kolei Piotr Korek awansował na stanowisko Dyrektora Nieruchomości i Rozwoju Tesco na Europę Centralną.  Zarządza procesami inwestycyjnymi, nieruchomościami i rozwojem sieci w krajach Europy Środkowej.

Tesco rozpoczęło działalność w Polsce w 1995 roku. Sieć liczy obecnie 450 sklepów, w których pracuje niemal 28 000 osób.

Dodaj komentarz

0 komentarzy

Zostaw komentarz

Portal Wiadomoscihandlowe.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.