10.04.2017/09:47

Znaczki z promocji Intermarche do kupienia na allegro

W Intermarche trwa akcja promocyjna "Podróżuj z klasą", w ramach której za zakupy powyżej 20 zł klienci otrzymują znaczki, a po uzbieraniu odpowiedniej ich liczby mogą kupić akcesoria podróżne z dużymi rabatami. Ale nie trzeba robić zakupów w sklepach tej sieci, żeby skorzystać z oferty promocyjnej. Książeczki z wklejonymi znaczkami można ... kupić na allegro.

Za 19,99 zł - czyli 25,49 zł z dostawą - można kupić w serwisie allegro "wypełniony katalog z kompletem naklejek" z promocji Intermarche "Podróżuj z klasą". Do nabycia u jednego sprzedawcy są jeszcze dwa takie katalogi z trzech oferowanych na początku aukcji.

W ramach promocji sieć oferuje wysokie rabaty na markowe akcesoria podróżne - walizki, torby podróżne, torby na ramię, plecaki czy kosmetyczki. Rabaty na te produkty wynoszą od 56% do nawet 78%. W przypadku najdroższego produktu - twardej walizki Titan Shark Skin - można w ten sposób zaoszczędzić nawet 450 zł. Wystarczy w tym celu zebrać 15 znaczków, czyli dokonać 15 zakupów powyżej 20 zł każdy - czytamy w regulaminie.

Ale można też kupić książeczkę z wklejonymi znaczkami na allegro, gdzie jakiś przedsiębiorczy sprzedawca wystawił trzy komplety takich książeczek, tłumacząc swoją decyzję tym, że sam już ich nie wykorzysta. Można się zastanawiać, czemu sprytny klient sieci sam nie skorzystał z rabatu, a następnie nie wystawił walizki czy torby na aukcję, zyskujące więcej niż 20 zł? Prawdopodobnie rzecz w tym, że w takim wypadku musiałby zainwestować sporo gotówki, ryzykując przy tym, że nie uda mu się sprzedać produktu w korzystnej cenie. Mimo wysokich procentowo rabatów, za akcesoria podróżne i tak trzeba bowiem sporo zapłacić. Walizka nominalni wyceniona jest bowiem na 799,99 zł, a po rabacie w wysokości 56% trzeba na nią wyłożyć aż 349,99 zł.

Dodaj komentarz

0 komentarzy

Zostaw komentarz

Portal Wiadomoscihandlowe.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.