28.01.2019/12:05

Zwolnienia grupowe w Tesco wciąż bez rozstrzygnięcia

W ubiegłym tygodniu związkowcy spotkali się z przedstawicielami sieci Tesco Polska w sprawie zwolnień grupowych ogłoszonych na początku stycznia. Między stronami nie doszło jednak do porozumienia.

Limit 8 bezpłatnych artykułów został wyczerpany.
Wspieraj profesjonalne dziennikarstwo.
Wykup subskrypcję i uzyskaj nieograniczony dostęp do naszego portalu.

W ramach subskrybcji otrzymasz:
 • Najważniejsze informacje z branży;
 • Archiwum blisko 40 000 profesjonalnych tekstów;
 • Wywiady, opinie i pogłębione analizy pomagające w codziennej pracy
Dodaj komentarz

3 komentarze

 • zzzzzzz 03.02.2019

  niech zlikwidują regionalnych biorą kasę około 12tyś miesięcznie za wymyślanie bzdur na sklepie- krzywo postawione, źle bo nie blokowo, kiełbasę w prawo, więcej plakatów, pasztet pokrój, a jak przyjeżdża ktoś z UK to trawę malują na zielono ściągając połowę pracowników z Polski kosztem nadgodzin rzędu kilku tysięcy dziennie...porażka

 • Ola 29.01.2019

  W cele mnie to nie dziwi że tesco plajtuje pracuje w handlu od20 lat a w Tesco robiłam zakupy do tej pory. Przy tej organizacji pracy oraz podejściu do klienta i tak jestem w szoku ze to jeszcze w ogóle prosperuje.

 • no pasaran 28.01.2019

  Nie ma co płakać, inni pracodawcy w tej branży szukają pracowników także brać odprawę i dowidzenia. Z takimi kłopotami w centrali (na Wyspach) być może i tak polski biznes pójdzie wkrótce pod młotek.

Zostaw komentarz

Portal Wiadomoscihandlowe.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.