REKLAMASegafredo Selezione - banner główny (30.03-05.04)

(fot.wiadomoscihandlowe.pl/ŁS)

Otwarcie nowych marketów oznacza, że w Polsce Kaufland będzie działał już w 216 lokalizacjach. Sklepy są gotowe na przyjęcie klientów. Jak poinformowało nas biuro prasowe sieci, Kaufland czeka na rozpatrzenie przez UOKiK pozostałych wniosków dotyczących możliwości rozpoczęcia działalności handlowej na terenie sklepów należących wcześniej do Tesco.

REKLAMA

13 lutego w trzech lokalizacjach po hipermarketach Tesco otwarte zostaną supermarkety sieci Kaufland. Zmiany są już widoczne na fasadach sklepów w Warszawie na Stalowej, Krakowie na ulicy Wielickiej oraz w Gdańsku na ulicy Cienistej. Sieć zaprasza na zakupy w spotach radiowych, internetowych reklamach oraz na Facebooku, organizując wydarzenia w trzech miastach.

Kaufland musiał wykonać rebranding w możliwie najkrótszym terminie. Pełną wymianę elementów technicznych, marketingowych, jak również wyposażenia i towarów Kaufland planował przeprowadzić w ciągu niecałych dwóch tygodni. Sklepy zyskały nowy wygląd, na obiektach zawisło logo niemieckiej sieci, a w środku wszystko gotowe jest na przywitanie nowych klientów od 13 lutego, od godziny 7:00.

W nowych lokalizacjach nie zabraknie udogodnień takich jak paczkomaty, czy miejsca dla klientów z dziećmi. Kaufland od wejścia informuje klientów o zmianach, jakie zaszły w placówce hasłem „Zmieniamy się dla Was”.

Sieć przejęła 1 lutego pracowników marketów Tesco. Na drzwiach wiszą jednak informacje o prowadzonej rekrutacji i warunkach pracy w Kauflandzie – wygląda więc na to, że firma poszukuje pracowników i cały czas prowadzi rekrutację. Na razie jedyną bezpośrednią ofertą pracy, jaką zamieścił Kaufland przy ulicy Stalowej jest oferta dla pracownika porządkowego, który utrzymywałby sklep w czystości.

Poleć innym

Czy ten artykuł był przydatny dla ciebie, twojej firmy i branży? Głosów: 4

 • 3
  BARDZO PRZYDATNY
 • 1
  PRZYDATNY
 • 0
  OBOJĘTNY
 • 0
  NIEPRZYDATNY

Komentarze (2)

dodaj komentarz

Portal Wiadomoscihandlowe.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.

Treść niezgodna z regulaminem została usunięta. System wykrył link w treści i komentarz zostanie dodany po weryfikacji.
Aby dodać komentarz musisz podać wynik
 • ~klient 2 miesiąc temu

  Proszę o takie wózki na zakupy jak ze zdjęcia - udostępnić klientom w Kauflandzie nr 3461. Ile lat jeszcze będą dostępne stare wielkie wózki, do których trzeba nurkować żeby włożyć towar? Zamieńcie wreszcie te stare wózki na jakieś mniej głębokie!

  oceń komentarz  zgłoś do moderacji
 • ~Ob serwator 1 miesiąc temu

  Kiedy pozostałe obiekty? Które? Dla mnie to co robi Tesco to szczyt niegospodarności

  oceń komentarz  zgłoś do moderacji
REKLAMA
do góry strony