REKLAMAVOG Polska - Baner Główny (16-30.03.2020)

(Grupa Chorten)

Chorten i Pro-Detal łączą siły. Od 2020 roku spółki obowiązuje porozumienie handlowe pomiędzy spółkami, na mocy którego prowadzący sklepy Mili mogą korzystać z warunków handlowych u producentów i dystrybutorów Chortenu.  

REKLAMA

Jak podaje Chorten, współpraca obu podmiotów ma się odbywać na podobnych zasadach, jak w przypadku wcześniejszego porozumienia z siecią Limonka z Pomorza, prowadzoną przez spółkę Elita Kupców. 

Krzysztof Pakuła, prezes zarządu Grupy Chorten powiedział, że podpisane porozumienie daje możliwość korzystania naszym wszystkim podmiotom z dobrych warunków handlowych u producentów i dystrybutorów. – Dzięki takiemu działaniu jako właściciele sklepów z polskim kapitałem możemy osiągać jeszcze większy efekt skali – podkreślił.

Z porozumienia zadowolony jest również Wojciech Zawieja, prezes zarządu spółki Pro-Detal. – Działamy na rynku w podobny sposób jak Grupa Chorten i uważamy, że wspólnie uda nam się dać dobrą ofertę polskim kupcom, niż gdybyśmy mieli konkurować.

W Grupie Chorten działa obecnie 1855 sklepów partnerskich, natomiast w ramach porozumienia z Pro-Detal, współpracę nawiązało blisko 150 placówek handlowych. Sklepy Chorten działają obecnie w 15 województwach, z kolei zakupy w punktach pod szyldem Mili można zrobić w 8 regionach. 
 

Poleć innym

Czy ten artykuł był przydatny dla ciebie, twojej firmy i branży? Głosów: 5

 • 1
  BARDZO PRZYDATNY
 • 2
  PRZYDATNY
 • 1
  OBOJĘTNY
 • 1
  NIEPRZYDATNY

Komentarze (3)

dodaj komentarz

Portal Wiadomoscihandlowe.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.

Treść niezgodna z regulaminem została usunięta. System wykrył link w treści i komentarz zostanie dodany po weryfikacji.
Aby dodać komentarz musisz podać wynik
 • ~bn 3 2 miesiące temuocena: 0% 

  Większość sklepów chorten to masakra.

  oceń komentarz  zgłoś do moderacji
 • ~TakiJeden 2 2 miesiące temuocena: 100% 

  @Edek - też tak pomyślałem na początku, ale tutaj chodzi o sklepy Mili, nie Mila :) https://mili.com.pl...

  oceń komentarz
 • ~Edek 1 2 miesiące temuocena: 100% 

  O co chodz ? Przecież Mila została przejęta przez Eurocash. Z jakiej racji współpracują z Chorten? Przecież to ko kurencja...

  oceń komentarz  zgłoś do moderacji
REKLAMA
do góry strony