REKLAMAHELIO - MASY - BANER GŁÓWNY (24.02 - 01.03.2020)

PROMOCJE I MARKETING

 

30 listopada 2018, 13:45

(mat. prasowe)

Od 1 do 31 grudnia w sklepach Grupy Chorten trwać będzie loteria, w której klienci mogą wygrać atrakcyjne nagrody. Akcja realizowana jest przy współpracy z 20 znanymi markami.

REKLAMANutrend - Belka w artykułach - Baner nr 1 (28.01 - 29.02.2020)

1 grudnia w blisko 500 sklepach staruje program konsumencki „Świąteczna loteria sklepów Chorten – kupuj i wygrywaj superprezenty na gwiazdkę”. W ramach sprzedaży promocyjnej do końca roku premiowany będzie zakup marek 20 producentów: 4Move, Augustowianka, Dr Gerard, Fortuna, Goplana, Hortex, Kamis, Kasztelan, Krakus, Lech, Lubella, Łukosz, Łomża, Mlekovita, Pepsi, Proste Historie, Sokołów, Tchibo, Tymbark i Wedel.

– Zależy nam na tym, by okres świątecznych zakupów w sklepach Chorten kojarzył się naszym klientom nie tylko z promocjami, ale też możliwością zdobycia atrakcyjnych prezentów dla siebie i swoich bliskich. Dzięki takiej akcji wzmacniamy wizerunkowo naszą markę na sklepach partnerskich niezależnych właścicieli, a jednocześnie współpracę z producentami, których produkty są chętnie kupowane w tym szczególnym okresie w handlu – mówi Sylwia Olechno, dyrektor generalny Grupy Chorten.

Aby wziąć udział w loterii klienci muszą zrobić zakupy za minimum 30 zł brutto na jednym paragonie lub fakturze, kupując minimum 3 dowolne produkty wspomnianych marek. Wszystkie sklepy biorące udział w akcji są oznakowane plakatami promocyjnymi.

Poleć innym

Czy ten artykuł był przydatny dla ciebie, twojej firmy i branży? Głosów: 0

 • 0
  BARDZO PRZYDATNY
 • 0
  PRZYDATNY
 • 0
  OBOJĘTNY
 • 0
  NIEPRZYDATNY

Komentarze (1)

dodaj komentarz

Portal Wiadomoscihandlowe.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.

Treść niezgodna z regulaminem została usunięta. System wykrył link w treści i komentarz zostanie dodany po weryfikacji.
Aby dodać komentarz musisz podać wynik
 • ~klient tesco 1 ponad rok temuocena: 0% 

  posługiwanie się takim sloganem "kocham polskę kupuję z polskich sklepach" to promocja nacjonalizmu i dyskryminacji niepolskich sklepów - normalka niestety w polsce obecnie. dodatkowo flaga powinna być zarezerwowana dla urzędów i instytucji a nie kazdy biznes sobie sprzedaż nią nakręca. czekam az ktos to ukróci. Gdybym jak był we władzach Chorten by został ukarany za promocję dyskryminacji i znieważanie flagi.

  oceń komentarz  zgłoś do moderacji
do góry strony