REKLAMAMLEKOVITA - DarPro 2020 - Baner Główny (kwiecień 2020)
Do końca grudnia br. liczba sklepów Małpka Express wzrośnie do 200. W ciągu najbliższej dekady firma Małpka przeznaczy na rozwój sieci blisko 600 mln zł.
REKLAMA

Placówki Małpka Express to typowe sklepy convenience, pierwsza ruszyła w marcu 2012 roku w Szczecinie-Warzymicach. Dziś pod szyldem działają 64 lokale. W 2014 roku firma planuje uruchomienie kolejnych 200, a od 2015 zapowiada po 300 otwarć rocznie. Firma chce znaleźć się w ścisłej czołówce rynku convenience, rozważa m.in. możliwości rozszerzania zasięgu sieci drogą przejęć. Sklepy Małpka Express prowadzone są na zasadach systemu partnerskiego. W odróżnieniu od franczyzy, taka forma współpracy nie wymaga od partnera wniesienia opłaty wstępnej. Partner prowadzący sklep musi kupić jedynie kasę fiskalną oraz pokryć koszty związane z otrzymaniem pozwolenia na sprzedaż alkoholu. Obecnie najwięcej placówek działa w Poznaniu – 13.

Poleć innym

Czy ten artykuł był przydatny dla ciebie, twojej firmy i branży? Głosów: 0

 • 0
  BARDZO PRZYDATNY
 • 0
  PRZYDATNY
 • 0
  OBOJĘTNY
 • 0
  NIEPRZYDATNY

Komentarze (0)

dodaj komentarz

Portal Wiadomoscihandlowe.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.

Treść niezgodna z regulaminem została usunięta. System wykrył link w treści i komentarz zostanie dodany po weryfikacji.
Aby dodać komentarz musisz podać wynik
  Nie ma jeszcze komentarzy...
REKLAMA
do góry strony