REKLAMANaturio_banner główny_styczeń 2020

(Velvet Care.)

Strona 2 z 2
REKLAMA

Abris Capital Partners to niezależna firma zarządzająca funduszami private equity, które inwestują w Europie Środkowo – Wschodniej. Swoje środki powierzyło zarządzanym przez nią funduszom wielu międzynarodowych, prestiżowych inwestorów instytucjonalnych (fundacje uniwersyteckie, fundusze emerytalne, firmy ubezpieczeniowe, prywatne fundacje), a aktywa pod zarządem Abris Capital Partners Ltd. to prawie 1,3 mld euro.

Fundusze Abris zrealizowały w ciągu minionej dekady ponad 21 inwestycji w Polsce i w Europie Środkowo – Wschodniej. Wśród spółek, które dynamicznie rozwinęły się pod ich skrzydłami w Polsce, znalazły się m.in. Siódemka, Novago, Masterlease oraz Alumetal. Aktualnie prowadzone projekty inwestycyjne Abris to GetBack, Graal oraz Cargounit.

Velvet Care to polska firma, będąca jednym z wiodących producentów celulozowych produktów higienicznych w Europie Środkowo-Wschodniej, zatrudniająca obecnie w zakładzie produkcyjnym w Kluczach k/Olkusza i biurze handlowym w Warszawie ponad 500 osób. Spółka powstała w 2013 roku, ale należąca do niej kluczewska papiernia może poszczycić się 120-letnim doświadczeniem w branży, w tym 17-letnim w ramach globalnych koncernów takich jak: International Paper i Kimberly Clark. Produkty pochodzące z należącego do Velvet CARE zakładu są obecnie sprzedawane w 15 krajach.

Velvet Care to producent marki Velvet, pierwszych na rynku polskim markowych produktów z kategorii papieru toaletowego, ręczników kuchennych i chusteczek higienicznych. Velvet to od lat niekwestionowany lider rynku markowych, papierowych produktów higienicznych w Polsce.

Poleć innym

Czy ten artykuł był przydatny dla ciebie, twojej firmy i branży? Głosów: 2

 • 1
  BARDZO PRZYDATNY
 • 0
  PRZYDATNY
 • 0
  OBOJĘTNY
 • 1
  NIEPRZYDATNY

Komentarze (3)

dodaj komentarz

Portal Wiadomoscihandlowe.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.

Treść niezgodna z regulaminem została usunięta. System wykrył link w treści i komentarz zostanie dodany po weryfikacji.
Aby dodać komentarz musisz podać wynik
 • ~kris 3 ponad rok temu

  Następna firma do wyłudzenie pieniędzy Polaków jak to było z upadłym getback pod nadzorem uległ ej Rady Nadzorczej na czele z postawionym przez Abris ? (fragment komentarza niezgodny z regulaminem forum został usunięty)

  Edytowany: ponad rok temu

  oceń komentarz  zgłoś do moderacji
 • ~xc 2 ponad rok temuocena: 67% 

  jak Polacy będą niegrzeczni i nie potwierdzą, że te obozy były nasze to nie będziemy mieli czym tyłka utrzeć! mówcie i piszcie jasno i odważnie a nie owijajcie w bawełnę. Kto stoi za funduszami?

  oceń komentarz  zgłoś do moderacji
 • ~konsument 1 ponad rok temuocena: 100% 

  Czyli Velvet już nie-polski?

  oceń komentarz  zgłoś do moderacji
do góry strony