REKLAMAHELIO - Baner Główny - MASY (11-17.11.2019)

Są już pierwsze reakcje po głośnym materiale portalu onet.pl. Minister pracy, Elżbieta Rafalska, zadeklarowała kontrolę w firmie Sante. Przypomnijmy, jak wynika z artykułu opublikowanego 18 kwietnia, prezes firmy, Andrzej Kowalski, stosował mobbing wobec podwładnych.

REKLAMA

Minister Rafalska oficjalnie powiedziała, że zwróci się do inspekcji pracy z wnioskiem o kontrolę w firmie. Jednocześnie zaznaczyła, że nie można przesądzać o winie bez udowodnienia. Mimo to sam tekst uznała za "wstrząsający".

W artykule pojawiły się wypowiedzi byłych pracowników Sante, którzy opisywali trudne relacje z prezesem firmy. Pojawiały się m.in. zarzuty o mobbing czy chaos w zarządzaniu, a także znęcanie się psychiczne wobec pracowników. Jedna z kobiet opowiedziała historię, która miała się wydarzyć podczas wyjazdu służbowego i którą można uznać za próbę molestowania podwładnego. Następnego dnia straciła pracę.

Prezes firmy w rozmowie z portalem onet.pl stwierdził, że historie przedstawione przez pracowników są zmyślone, a oskarżenia o molestowanie seksualne były próbą wyłudzenia pieniędzy.

Poleć innym

Czy ten artykuł był przydatny dla ciebie, twojej firmy i branży? Głosów: 7

 • 4
  BARDZO PRZYDATNY
 • 2
  PRZYDATNY
 • 0
  OBOJĘTNY
 • 1
  NIEPRZYDATNY

Komentarze (0)

dodaj komentarz

Portal Wiadomoscihandlowe.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.

Treść niezgodna z regulaminem została usunięta. System wykrył link w treści i komentarz zostanie dodany po weryfikacji.
Aby dodać komentarz musisz podać wynik
  Nie ma jeszcze komentarzy...
REKLAMA
do góry strony