REKLAMAPRIM (KABANOS) - GRILL - Baner Główny (29.04-31.07.2020)

(fot.wiadomoscihandlowe.pl)

W sobotę Michał Kołodziejczak, lider Agrounii nagrał materiał, który następnie umieścił na fanpage’u stowarzyszenia na Facebooku. Pokazuje warzywa, które znalazł na półkach w Kauflandzie.

REKLAMAWH Market NETTO_belka w artykulach_lipiec-sierpień 2020

Kołodziejczak mówi na nagraniu, że kiedy widzi warzywa podpisane jako polskie, serce mu pęka, a polscy rolnicy powinni oskarżyć siec o psucie ich dobrego imienia. „Kapusta wygląda jak wyciągnięta ze śmietnika” opisuje zawartość skrzynek, a na nagraniu widać wyraźnie nieświeżą kapustę. Dalej widzimy zwiędniętą marchew z czarnymi plamami, resztki pietruszki oraz popękane, brudne ziemniaki. „Są jak z gumy. Czy są jakieś inspekcje, które to kontrolują?” – pyta na nagraniu Kołodziejczak. "Ci, którzy to kontrolują, którzy nami rządzą, pozwalają nas traktować jak bydło, bo to jest jedzenie dla bydła”.

Warzywa, które pokazane są na nagraniu: kapusta, marchew, ziemniaki faktycznie nie wyglądają na świeże i zachęcające do zakupu.

Kaufland w Warszawie sprzedaje warzywa, których rolnik nie dałby swoim zwierzętom. Niedopuszczalna jakość warzyw. Kapusta, która nie przypomina kapusty. Oczywiście w skrzynce bez znakowania. Marchew? Nadaje się co najwyżej dla bydła, nie dla ludzi! A ziemniaki z Włoch… no przecież nie ma naszych. Pewnie te są lepsze? Też tak myślicie? – napisał na Facebooku.

Poleć innym

Czy ten artykuł był przydatny dla ciebie, twojej firmy i branży? Głosów: 62

 • 41
  BARDZO PRZYDATNY
 • 3
  PRZYDATNY
 • 8
  OBOJĘTNY
 • 10
  NIEPRZYDATNY

Komentarze (12)

dodaj komentarz

Portal Wiadomoscihandlowe.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.

Treść niezgodna z regulaminem została usunięta. System wykrył link w treści i komentarz zostanie dodany po weryfikacji.
Aby dodać komentarz musisz podać wynik
 • ~Alicze 12 miesiąc temuocena: 75% 

  Głupoty piszecie nikt na sile nikomu nie każe nic kupować sklepów , marketów. Od groma każdy widzi nie ma kota w worku .Ludzia się w głowach przewraca od nadmiaru sami niszczą towar przekładają gniota rzucają i wola taka formę kupowania bo na targu nikt by im na to nie pozwolił Polacy nie szanują cudzej pracy ani pożywienia

  oceń komentarz
 • ~Alicze 11 miesiąc temuocena: 67% 

  Głupoty piszecie nikt na sile nikomu nie każe nic kupować sklepów , marketów. Od groma każdy widzi nie ma kota w worku .Ludzia się w głowach przewraca od nadmiaru sami niszczą towar przekładają gniota rzucają i wola taka formę kupowania bo na targu nikt by im na to nie pozwolił Polacy nie szanują cudzej pracy ani pożywienia

  oceń komentarz  zgłoś do moderacji
 • ~Kk 10 miesiąc temuocena: 50% 

  Chłopek roztropek niczym nauczyciel Leper wchodzi do sklepu powiedzmy o 21:30. A tam świeżutka dostawa pięknych warzyw i owoców - sklep zamykany o 22 ej. Zrób sam sklep i przez 16 godzin na dobę zapewnij swiezy towar na tym dziale. Zasada handlu jest taka - nie chcesz nie kupuj. Konkurencja jest spora. Masz gdzie iść. Nie mam ochoty bronić Gintera z Kauflaka - ale miejsca pracy daje, podatki płaci. Weź się do roboty! Tak to jest jak chłopa nauczyli pisać i kręcić filmy - efekty powyżej.

  oceń komentarz  zgłoś do moderacji
 • ~To 9 miesiąc temuocena: 100% 

  Przecież od xlat jemy karmę dla bydła! Gdybyśmy mieli w sklepach jedzenie dla ludzi to większość umarłaby z głodu, bo to nieziemsko drogie w Polsce!

  oceń komentarz  zgłoś do moderacji
 • ~Lusia 8 miesiąc temuocena: 67% 

  Radzę przypomnieć sobie kto wpuścił na rynek te wielkie sieci handlowe

  oceń komentarz
 • ~Rakieta 7 miesiąc temuocena: 56% 

  Polskie produkty są zdrowe lecz w sieciowkach ich brak jak znane sklepy ich nie kupisz tylko niemieckie czy angielskie warzywa które na zachodzie to 3 klasa jakości a w Polsce Polacy to kupują i są zadowoleni a Niemiec się z Polski śmieje że spożywamy to co Niemiec by nie kupił

  oceń komentarz  zgłoś do moderacji
 • ~Eve06 6 miesiąc temuocena: 75% 

  Dokładnie to były przeceny ewidentnie tam pisze, poza tym jak by to wyrzucili to zaraz by stali inni przedstawiciele i grzebali po koszach jak można to było wyrzucić i marnowanie żywności nigdy nikomu się nie dogodzi oprócz tego to była pora wieczorna napewno bo takie pustki są zawsze na wieczor w Kauflandzie. Oprócz tego wiadomo każdy chce zarobić i dlatego rolnicy mają ból... że duże supermarkety zamiast kupować polskie produkty pewnie drożej biorą z zagranicy.

  oceń komentarz
 • ~Eve06 5 miesiąc temuocena: 71% 

  Dokładnie to były przeceny ewidentnie tam pisze, poza tym jak by to wyrzucili to zaraz by stali inni przedstawiciele i grzebali po koszach jak można to było wyrzucić i marnowanie żywności nigdy nikomu się nie dogodzi oprócz tego to była pora wieczorna napewno bo takie pustki są zawsze na wieczor w Kauflandzie.

  oceń komentarz
 • ~Kuba 4 miesiąc temuocena: 40% 

  Jestem stałym bywalcem tej sieci i na jakość nie mogę narzekać. Tak bardzo często są stare pomarańcze czy jabłka, ale to kwestia dostaw i to ile się sprzeda w ciągu dnia.

  oceń komentarz  zgłoś do moderacji
 • ~kolo 3 miesiąc temuocena: 62% 

  nie znam kauflanda bo tam nie chodzę, ale to byłą chyba półka samych przecen, właśnie po to żeby nie zmarnować oferują po niższej cenie...

  oceń komentarz  zgłoś do moderacji
 • ~Julek 2 miesiąc temuocena: 29% 

  Niech kaczory zamykają na niedziele i różne święta sklepy a warzywka będą jeszcze bardziej zgniłe .Kiedy są zamykania sklepów .Kociojeby mogą zawsze kupić na bazarkach kapustkę ,ogórki i wiele innych Warzywek podlewanych z szamba chłopów. Dziwicie się że chłop nie da tego swoim zwierzętom . Smaczne są jajeczka kur które wybierają ziarenka z paliwa wyciekającego z traktorków oraz zjadają zdechłe owady po odpryskach. Zdrowe bo POLSKIE

  oceń komentarz
 • ~Olo 1 miesiąc temuocena: 57% 

  Kaufland, to sitwa. Zwłaszcza na Śląsku. Klient/Człowiek - to bydło. Masakra. Rzeźnia, dla Ludzi.

  oceń komentarz
REKLAMA
do góry strony