REKLAMAATLANTA POLAND (BAKAL - Konkurs) - Baner Główny (czerwiec 2018)

LOGISTYKA DLA HANDLU

ZMIANY PERSONALNE

 

21 marca 2019, 12:42

Alberto Nobis, CEO DHL Express Europe

Alberto Nobis, CEO DHL Express Europe (Mat. prasowe DHL)

Alberto Nobis dołączył do Zarządu Globalnego DHL Express 1 stycznia br. Na stanowisku zastąpił Johna Pearson’a, który z początkiem roku został ogłoszony globalnym CEO DHL Express. Nobis ma zamiar rozwijać firmę w Europie, koncentrując się na podstawowych filarach DHL Express – kliencie, zaangażowaniu pracowników i rentownym rozwoju.

REKLAMAMAURENT (EVEROAD) - Belka w artykułach - II etap (czerwiec 2019)

Spółka DHL Express mianowała Alberto Nobisa nowym prezesem firmy w Europie, co oznacza jednocześnie jego powrót do Zarządu Globalnego DHL Express. Nobis był Globalnym Dyrektorem Finansowym DHL Express w latach 2009-2012, po czym w roku 2013 powrócił do swoich rodzinnych Włoch. Jako prezes DHL Express Italy, Alberto Nobis pomógł zintensyfikować rozwój dywizji na rynku włoskim. Z dniem 1 stycznia 2019 r. przejął w DHL Express Europe obowiązki Johna Pearsona, który został globalnym CEO DHL Express.

– Dla DHL Express jakość i rozwój to od zawsze filary naszych sukcesów. Od chwili przeprowadzki do Włoch na stanowisko dyrektora zarządzającego Alberto pokazał, że potrafi skutecznie koncentrować się na obu tych obszarach – komentuje John Pearson, globalny CEO DHL Express.

Alberto Nobis pracuje w DHL Express od ponad 10 lat, w tym na licznych stanowiskach kierowniczych. Aktualnie swoim nowym stanowisku odpowiada za prawie 50 krajów w Europie i koncentruje się na wynikach regionu we wszystkich czterech wymiarach, które definiują strategię firmy: zaangażowanie pracowników zapewniające obsługę najwyższej jakości, co ma pozytywny wpływ na lojalność klientów oraz, ostatecznie, na rentowność sieci DHL.

– To wielki zaszczyt i zarazem wspaniałe wyzwanie – zostać CEO DHL Express Europe. Na tym stanowisku mogę wykorzystać 10 lat doświadczenia, jakie zdobyłem pracując w DHL Express oraz liczyć na wsparcie ludzi i sieci przy zwiększaniu naszej wydajności dla klientów w całej Europie – powiedział Alberto Nobis, nowy prezes DHL Express na Europę.

Poleć innym

Czy ten artykuł był przydatny dla ciebie, twojej firmy i branży? Głosów: 0

 • 0
  BARDZO PRZYDATNY
 • 0
  PRZYDATNY
 • 0
  OBOJĘTNY
 • 0
  NIEPRZYDATNY

Komentarze (0)

dodaj komentarz

Portal Wiadomoscihandlowe.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.

Treść niezgodna z regulaminem została usunięta. System wykrył link w treści i komentarz zostanie dodany po weryfikacji.
Aby dodać komentarz musisz podać wynik
  Nie ma jeszcze komentarzy...
do góry strony