REKLAMASUPPORT MEDIA - PHILIPS LIGHTING - Baner Główny - II Etap

BRANŻA PO GODZINACH

 

5 kwietnia 2017, 08:58

Aldi, źródło: Archiwum Wiadomości Handlowych

Aldi, źródło: Archiwum Wiadomości Handlowych (fot. Konrad Kaszuba)

Aldi UK nie oszczędza na pensjach dla pracowników. Nowo zatrudniony absolwent otrzyma 42 tys. funtów rocznie, czyli 3500 funtów miesięcznie. Do tego firmowe Audi A4 z pełnym pokryciem kosztów eksploatacji oraz liczne bonusy.

REKLAMABinaria (eMIXIT) - Belka w artykułach_v.1

Najnowsza oferta pracy ogłoszona przez brytyjski oddział sieci Aldi dotyczy pracy na stanowisku kierownika regionalnego z wyższym wykształceniem (Graduate Area Manager). Praca oferowana jest w ramach programu zatrudniania absolwentów i połączona jest ze stażem-szkoleniem w firmie.

Oferta adresowana jest do absolwentów wyższych uczelni, którzy uzyskali dyplom z wynikiem 2:1 (mniej więcej odpowiednik naszej „5”) i są gotowi ciężko i wytrwale pracować dla sieci. Proponowane wynagrodzenie to 42 tys. funtów rocznie (3,5 tys. miesięcznie, podwyższane co roku aż do kwoty 73.450 funtów (nieco ponad 6 tys. miesięcznie) po czterech latach pracy. Do tego służbowe Audi A4, liczne okazje do podróży po całym świecie oraz pakiet świadczeń zdrowotnych i lifestyle'owych.

Zainteresowanym radzimy się pospieszyć, bo oferta jest ważna jeszcze tylko dzisiaj.

Są także inne oferty pracy w Aldi UK, przygotowane w ramach programu zatrudniania absolwentów. Po spełnieniu podobnych jak opisane wyżej warunków wstępnych można odbyć 12-miesięczny staż, w trakcie którego już po 14 tygodniach absolwent „otrzymuje klucze do swojego własnego sklepu”. Wynagrodzenie i bonusy podobne jak wyżej.

Poleć innym

Czy ten artykuł był przydatny dla ciebie, twojej firmy i branży? Głosów: 3

 • 1
  BARDZO PRZYDATNY
 • 1
  PRZYDATNY
 • 0
  OBOJĘTNY
 • 1
  NIEPRZYDATNY

Komentarze (1)

dodaj komentarz

Portal Wiadomoscihandlowe.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.

Treść niezgodna z regulaminem została usunięta. System wykrył link w treści i komentarz zostanie dodany po weryfikacji.
Aby dodać komentarz musisz podać wynik
 • ~Beengood_bee 1 ponad rok temuocena: 100% 

  W Polsce zatrudnieni absolwenci też dostają służbowe A4....do umycia z odkurzaniem.

  oceń komentarz  zgłoś do moderacji
do góry strony