REKLAMAPOLOmarket - baner główny (21.02.-22.03.2020)

(fot.wiadomoscihandlowe.pl)

Aldi podniósł stawki godzinowe dla pracowników brytyjskich sklepów z 9,10 i 10,55 funtów za godzinę do 9,40  i 10,90 funtów. Nowe stawki wejdą w życie od 1 lutego.

REKLAMAPREMIUM ROSA - Belka w artykułach - 19.02. - 04.03

Nowe stawki niemieckiego dyskontu przekraczają teraz zalecane minimalne stawki wynagrodzenia (tzw. living wage) Aldi jest również jednym z niewielu sklepów spożywczych, który płaci swoim pracownikom za przerwy w pracy podczas zmiany.

Dyskont poinformował, że w tym roku zrekrutuje w Wielkiej Brytanii ponad 3800 pracowników sklepów. - Poświęcenie i zaangażowanie, które nasi koledzy wykazują każdego dnia, gdy służą naszym klientom, stanowią podstawę naszego sukcesu - powiedział dyrektor generalny Aldi UK Giles Hurley. Dodał, że sieć ma najbardziej wydajnych pracowników, dlatego zarabiają oni najwyższe stawki w sektorze spożywczym.

Aldi ma obecnie 874 sklepy w Wielkiej Brytanii. Do końca 2025 r. chce zwiększyć tę liczbę do 1200. - Chcemy rekrutować najlepszych ludzi w handlu detalicznym, inwestować w ich szkolenia i zapewnić im możliwość rozwoju kariery w Aldi w miarę rozwoju naszej firmy – zapowiedział Giles Hurley.

Poleć innym

Czy ten artykuł był przydatny dla ciebie, twojej firmy i branży? Głosów: 0

 • 0
  BARDZO PRZYDATNY
 • 0
  PRZYDATNY
 • 0
  OBOJĘTNY
 • 0
  NIEPRZYDATNY

Komentarze (0)

dodaj komentarz

Portal Wiadomoscihandlowe.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.

Treść niezgodna z regulaminem została usunięta. System wykrył link w treści i komentarz zostanie dodany po weryfikacji.
Aby dodać komentarz musisz podać wynik
  Nie ma jeszcze komentarzy...
REKLAMA
do góry strony