REKLAMAPartner Logistic - baner główny (14-29.02.2020 r.)
Biurowiec High5ive

Biurowiec High5ive (materiały prasowe Business Link)

Z początkiem lutego krakowski oddział Allegro przeprowadzi się do biura Business Link High5ive.  Jak podaje Business Link, operator serwisowanych biur oferujących standard premium, dzięki zawartej umowie Allegro zyska nowoczesną przestrzeń, która w pełni odpowiada jej bieżącym potrzebom projektowym i operacyjnym.

REKLAMAPREMIUM ROSA - Belka w artykułach - 19.02. - 04.03

Business Link High5ive to znajdująca się w bezpośrednim centrum Krakowa, nowoczesna przestrzeń biurowa. Grupie Allegro zależało na dobrze skomunikowanej z pozostałymi częściami miasta siedzibie firmy. 

W nowym biurowcu Allegro będzie miało na wyłączność cały sektor, składający się z ponad 90 stanowisk pracy. Oprócz przestrzeni biurowej, pracownicy Allegro będą mogli korzystać również z przestrzeni wspólnych i kompleksowo wyposażonej kuchni. Podpisana umowa ma charakter terminowy i została zawarta do lipca br., kiedy to spółka planuje przenieść się do nowej lokalizacji docelowej.

Poleć innym

Czy ten artykuł był przydatny dla ciebie, twojej firmy i branży? Głosów: 0

 • 0
  BARDZO PRZYDATNY
 • 0
  PRZYDATNY
 • 0
  OBOJĘTNY
 • 0
  NIEPRZYDATNY

Komentarze (0)

dodaj komentarz

Portal Wiadomoscihandlowe.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.

Treść niezgodna z regulaminem została usunięta. System wykrył link w treści i komentarz zostanie dodany po weryfikacji.
Aby dodać komentarz musisz podać wynik
  Nie ma jeszcze komentarzy...
REKLAMABCC - Half Page
do góry strony