REKLAMARetail FMCG Congress - Banner Główny - lipiec 2020

(Allegro)

Strona 2 z 2
REKLAMAWH Market NETTO_belka w artykulach_lipiec-sierpień 2020

Operator chce także pomóc sprzedawcom prowadzącym jednoosobową działalność gospodarczą zwiększać płynność finansową i zaoferuje im łatwo dostępne pożyczki gotówkowe z cashbackiem w wysokości  3%, aż do 4,5 tys złotych. Wnioski można składać w pełni online, a do decyzji banku nie potrzeba żadnych dokumentów finansowych. Ten produkt będzie oferowany wspólnie z mBankiem.

Firma zawiesza także wszystkie zapowiedziane podwyżki opłat dla sprzedawców. Ogłoszona w styczniu zmiana sposobu naliczania prowizji, wliczająca do podstawy koszty dostawy, planowana na 2 kwietnia, także będzie zawieszona. Allegro będzie wspierać biznes sprzedawców samodzielnie inwestując w system darmowych dostaw, zwiększających atrakcyjność ofert dla klientów, dając sprzedawcom więcej czasu na wprowadzenie ofert z darmową dostawą. 

Allegro pokryje wszystkie koszty związane z „Pakietem wsparcia dla Sprzedających”, tak aby sprzedający mogli lepiej dostosować swój biznes do zmiennych warunków biznesowych.   

Allegro to lider technologii o europejskich korzeniach i jedna z najbardziej rozpoznawalnych marek w Polsce. Na platformie Allegro można znaleźć dziś prawie 130 milionów ofert od ponad 140 tysięcy profesjonalnych sprzedawców - nie tylko największych światowych marek, ale przede wszystkim polskich małych i średnich polskich przedsiębiorstw. W serwisie zarejestrowanych jest 21 milionów kont klientów.

Poleć innym

Czy ten artykuł był przydatny dla ciebie, twojej firmy i branży? Głosów: 1

 • 1
  BARDZO PRZYDATNY
 • 0
  PRZYDATNY
 • 0
  OBOJĘTNY
 • 0
  NIEPRZYDATNY

Komentarze (0)

dodaj komentarz

Portal Wiadomoscihandlowe.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.

Treść niezgodna z regulaminem została usunięta. System wykrył link w treści i komentarz zostanie dodany po weryfikacji.
Aby dodać komentarz musisz podać wynik
  Nie ma jeszcze komentarzy...
REKLAMA
do góry strony