REKLAMAPOLOmarket - baner główny (21.02.-22.03.2020)

(fot. Konrad Kaszuba)

Amazon uruchomi wkrótce kolejne centrum dystrybucyjne. Zlokalizowane jest w miejscowości Pawlikowice, niespełna 20 km od Łodzi. Pracę w potężnym obiekcie znajdzie ponad 1000 osób. Obiekt buduje Panattoni.

REKLAMANutrend - Belka w artykułach - Baner nr 1 (28.01 - 29.02.2020)

Nowe centrum logistyczne mieści się na obrzeżach aglomeracji łódzkiej, tuż przy wjeździe na drogę ekspresową S8. Budowany przez firmę Panattoni obiekt ma powierzchnię ponad 44,8 tys. mkw. Zatrudnienie znajdzie w nim ponad 1000 osób. Obecnie trwają prace wykończeniowe. Inwestycja jest prowadzona zgodnie z wymogami cetryfikatu środowiskowego BREEAM.

To szósty projekt firmy Panattoni, realizowany dla Amazona. Dotychczas deweloper dostarczył firmie łącznie ponad 685 tys. mkw powierzchni magazynowej, w obiektach zlokalizowanych w okolicach Poznania, Szczecina, Wrocławia, Sosnowca i czeskiej Pragi.

Jak przekonuje Marek Dobrzycki, dyrektor zarządzający Panattoni Europe, lokalizacja obiektu w granicach aglomeracji łódzkiej, kilka kilometrów od Pabianic, sprawi, że centrum dystrybucyjne będzie atrakcyjnym miejscem pracy. Dojeżdżający pracownicy będą mieli do dyspozycji 312 miejsc parkingowych dla samochodów osobowych i 22 miejsca dla minibusów.

– Województwo łódzkie ma świetnie rozwiniętą infrastrukturę i zapewnia dostęp do kapitału ludzkiego. Jesteśmy bardzo wdzięczni za zaangażowanie lokalnych i centralnych władz, które wspierały budowę nowego centrum logistycznego Amazona w tym regionie – zapewnił Steven Harman, wiceprezydent ds. operacyjnych Amazona w Europie.

Poleć innym

Czy ten artykuł był przydatny dla ciebie, twojej firmy i branży? Głosów: 4

 • 2
  BARDZO PRZYDATNY
 • 1
  PRZYDATNY
 • 0
  OBOJĘTNY
 • 1
  NIEPRZYDATNY

Komentarze (1)

dodaj komentarz

Portal Wiadomoscihandlowe.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.

Treść niezgodna z regulaminem została usunięta. System wykrył link w treści i komentarz zostanie dodany po weryfikacji.
Aby dodać komentarz musisz podać wynik
 • ~Bart 1 6 miesięcy temuocena: 0% 

  haha i znajda kogos za 1500 zl?

  oceń komentarz  zgłoś do moderacji
REKLAMABCC - Half Page
do góry strony