REKLAMADziugas_banner główny_12.05. - 12.06.

(Flickr/Stephen Woods)

Amazon nawiązał współpracę z Western Union i umożliwi swoim klientom płatności gotówkowe. Program PayCode pojawi się na rynku amerykańskim w ciągu kilku tygodni.

REKLAMANutrend - ISODRINX - belka w artykułach (28.05 - 02.06.2020)

Mimo popularności zakupów internetowych, w Stanach Zjednoczonych nadal większość płatności odbywa się osobiście, a ponad jedna trzecia wszystkich płatności to płatności gotówkowe. Dlatego Amazon postanowił ułatwić życie Amerykanom, którzy lubią płacić gotówką. Jeszcze przed końcem roku wprowadzi nowy program – PayCode i będzie dążył do jak największego udziału w transakcjach gotówkowych w e-commerce.

W środę rano Amazon ogłosił, że PayCode wchodzi do USA. Usługa jest już dostępna w 19 innych krajach. Teraz także klienci Amazon będą mogli  po dokonaniu zakupów w sklepie internetowym wybrać płatność gotówką. Klienci płacący za pomocą PayCode otrzymują przy kasie kod, z którym udadzą się do dowolnej placów Western Union, żeby dokonać zapłaty. Zamówienie online zostanie wysłane po przekazaniu pieniędzy przez Western Union do Amazon.

Usługa opiera się na Amazon Cash, istniejącej usłudze, która umożliwia użytkownikom doładowanie konta na Amazon w placówce banku biorącego udział w programie. Amazon ma nadzieję, że w ten sposób poszerzy zasięg i dotrze do nowych klientów.

Poleć innym

Czy ten artykuł był przydatny dla ciebie, twojej firmy i branży? Głosów: 3

 • 2
  BARDZO PRZYDATNY
 • 0
  PRZYDATNY
 • 0
  OBOJĘTNY
 • 1
  NIEPRZYDATNY

Komentarze (0)

dodaj komentarz

Portal Wiadomoscihandlowe.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.

Treść niezgodna z regulaminem została usunięta. System wykrył link w treści i komentarz zostanie dodany po weryfikacji.
Aby dodać komentarz musisz podać wynik
  Nie ma jeszcze komentarzy...
REKLAMAB-BIO lody - Half Page (21.05.-04.06.2020 r.)
do góry strony