REKLAMAMODERN-EXPO - Baner Główny (styczeń-luty 2020)

(Źródło: amazon.com)

Amazon wprowadził do oferty inteligentne półki, które automatyzują proces uzupełniania zapasów towarów. Mogą służyć firmom prowadzącym sprzedaż online, ale mogą też być wykorzystywane w biurach i domach.

REKLAMA

Urządzenia Amazon Dash Smart Shelf to tak naprawdę płaskie wagi elektroniczne z wbudowanym odbiornikiem wifi. Inteligentna półka monitoruje wagę przedmiotów, które są na niej ułożone i za pośrednictwem urządzeń z asystentem głosowym Alexa może – w zależności od decyzji użytkownika – automatycznie zamówić towar albo powiadomić właściciela, że poziom zapasów danego towaru obniżył się poniżej przyjętej wartości.

Półki współpracują także z dedykowaną aplikacją na smartfona, która umożliwia konfigurację urządzenia, może też służyć do automatycznego zamawiania brakujących produktów, względnie wyświetlać powiadomienia o niskich zapasach.

Smart Shelf może pomóc firmom handlowym, sprzedającym znaczne wolumeny produktów, w zarządzaniu zapasami. Może być także wykorzystywane w biurach, np. do składowania papieru do drukarek czy akcesoriów biurowych. Firma zachęca też konsumentów, by wykorzystywali urządzenia np. w domowej kuchni czy spiżarni.

Cena urządzeń nie została jeszcze podana. Sprzedaż ma się rozpocząć wkrótce. Półki dostępne będą w trzech rozmiarach. Mogą być zasilane bateriami albo z sieci elektrycznej.

Poleć innym

Czy ten artykuł był przydatny dla ciebie, twojej firmy i branży? Głosów: 0

 • 0
  BARDZO PRZYDATNY
 • 0
  PRZYDATNY
 • 0
  OBOJĘTNY
 • 0
  NIEPRZYDATNY

Komentarze (0)

dodaj komentarz

Portal Wiadomoscihandlowe.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.

Treść niezgodna z regulaminem została usunięta. System wykrył link w treści i komentarz zostanie dodany po weryfikacji.
Aby dodać komentarz musisz podać wynik
  Nie ma jeszcze komentarzy...
REKLAMA
do góry strony