REKLAMAKongres Mięsny 2019 - Baner Główny (styczeń - luty 2019)

Ambra, producent wina i cydru, otworzy w wakacje trzy nowe sklepy specjalistyczne z winami o nazwie Centrum Wina. Placówki sieci ruszą w Gdańsku (galeria handlowa Forum Gdańsk), Warszawie (Atrium Promenada) i Bielanach Wrocławskich (Aleja Bielany).

REKLAMAPerły Rynku FMCG 2019 - Belka w artykułach
Robert Ogór, prezes firmy Ambra

Robert Ogór, prezes firmy Ambra (fot. materiały prasowe, Ambra)

- Podążamy za rynkiem - mówi Robert Ogór, prezes Ambry. - Rynek wina w Polsce rośnie o ok. 6 proc. w skali roku. Jeszcze szybciej rozwija się segment win droższych powyżej 20 zł. To duży potencjał dla Centrum Wina. Podążamy za rynkiem, dlatego przyspieszyliśmy otwarcia nowych sklepów - dodaje Ogór.

Sieć sklepów Centrum Wina istnieje już od niemal 20 lat. Po trzech planowanych otwarciach liczyć będzie łącznie 29 sklepów. Ambra nie wyklucza, że jeszcze przed końcem roku uruchomione zostaną kolejne placówki pod szyldem Centrum Wina.

Marek Rawicki, dyrektor działu sprzedaży detalicznej w firmie Ambra zauważa, że sklepy Centrum Wina mieszczą się obecnie w 11 największych miastach Polski. - W dużych aglomeracjach obecność tylko w centrum miasta może okazać się niewystarczająca. Chcemy być blisko, po drodze i zapewnić klientom maksymalną wygodę - tłumaczy Rawicki.

Poleć innym

Czy ten artykuł był przydatny dla ciebie, twojej firmy i branży? Głosów: 0

 • 0
  BARDZO PRZYDATNY
 • 0
  PRZYDATNY
 • 0
  OBOJĘTNY
 • 0
  NIEPRZYDATNY

Komentarze (0)

dodaj komentarz

Portal Wiadomoscihandlowe.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.

Treść niezgodna z regulaminem została usunięta. System wykrył link w treści i komentarz zostanie dodany po weryfikacji.
Aby dodać komentarz musisz podać wynik
  Nie ma jeszcze komentarzy...
do góry strony