REKLAMAHELIO - NATURA - BANER GŁÓWNY (30.03 - 05.04.2020)

Jak podkreślają władze Grupy Amrest wprowadzenie franczyzy m. in. w Polsce i Czechach to krok milowy w rozwoju marki Pizza Hut w Europie Środkowo – Wschodniej. Spółka AmRest prowadzi w tej części Europy już ponad 200 własnych restauracji sieci Pizza Hut.

REKLAMAPPH 2020 - PROMOCJA 25% - Belka w artykułach (kwiecień - maj 2020)
Restauracja sieci Pizza Hut

Restauracja sieci Pizza Hut (Amrest)

W 2018 roku firma otrzymała od Yum! właściciela marki Pizza Hut prawo do prowadzenia master-franczyzy w Polsce, Czechach, na Słowacji oraz w części krajów bałkańskich. Dzięki rozwojowi franczyzy Pizza Hut przyśpieszy dynamikę wzrostu oraz zwiększy penetrację marki, przede wszystkim dzięki otwarciom restauracji  w mniejszych ośrodkach - od 80 tys. mieszkańców.

Marka oferuje sprawdzone i atrakcyjne formaty: Express oraz  Model Fast Casual Delivery Express,  jest  ofertą skierowaną do centrów handlowych, stacji benzynowych, sieci kin wymagającą niewielkiej powierzchni najmu od 40 mkw. Model Fast Casual Delivery to format z miejscami siedzącymi oraz realizacją zamówień z dostawą do domu.  Docelową lokalizacją są  centra miast lub duże osiedla. Restauracja Fast Casual Delivery powinna posiadać łatwy dostęp dla gości i kierowców oraz od 110-120 mkw. powierzchni.

Pizza Hut oferuje sprawdzony i jasny model biznesowy wspierając franczyzobiorców  – od oceny lokalizacji, poprzez jej przygotowanie, budowę i otwarcie restauracji.  - Stając się częścią dużej organizacji jaką jest AmRest  franczyzobiorca otrzymuje dostęp do sprawdzonych narzędzi i systemów wspierających działalność biznesu. To istotna przewaga konkurencyjna. Moim zdaniem kluczowa! – powiedział Damian Rybak, dyrektor ds. franczyzy Pizza Hut.

AmRest zarządza już franczyzowymi restauracjami Pizza Hut w Europie Zachodniej, to  ponad 100 lokali we Francji i 70 w Niemczech. Dodatkowo spółka prowadzi prawie 30 restauracji Pizza Hut  w modelu franczyzowym w Rosji.

Poleć innym

Czy ten artykuł był przydatny dla ciebie, twojej firmy i branży? Głosów: 0

 • 0
  BARDZO PRZYDATNY
 • 0
  PRZYDATNY
 • 0
  OBOJĘTNY
 • 0
  NIEPRZYDATNY

Komentarze (0)

dodaj komentarz

Portal Wiadomoscihandlowe.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.

Treść niezgodna z regulaminem została usunięta. System wykrył link w treści i komentarz zostanie dodany po weryfikacji.
Aby dodać komentarz musisz podać wynik
  Nie ma jeszcze komentarzy...
REKLAMARetail FMCG Congress - Half Page - marzec-kwiecień 2020
do góry strony