REKLAMAPRIM (KABANOS) - GRILL - Baner Główny (29.04-31.07.2020)
Anna Lewandowska na otwarciu pierwszego lokalu Foods by Ann Healthy Store, który ruszył w połowie listopada 2018 roku w Warszawie

Anna Lewandowska na otwarciu pierwszego lokalu Foods by Ann Healthy Store, który ruszył w połowie listopada 2018 roku w Warszawie (Fot. materiały prasowe)

Zamierzamy otwierać różnej wielkości lokale Foods by Ann Healthy Store, nawet stumetrowe. Mamy w planach wyspy nastawione na szybką sprzedaż typu take away, przygotowaliśmy też koncept dla lokalizacji typu food hall. Pracujemy nad ofertą franczyzową, jest wielu zainteresowanych – mówi portalowi wiadomoscihandlowe.pl Karol Błaszczyk, członek zarządu firmy HPBA Group, której współwłaścicielką i prezesem jest znana trenerka fitness Anna Lewandowska.

REKLAMAWH Market NETTO_belka w artykulach_lipiec-sierpień 2020

Pierwszy lokal Foods By Ann Healthy Store działa od połowy listopada w warszawskim centrum handlowym Royal Wilanów. Jakie macie plany związane z tym konceptem?
W 2019 roku będziemy go rozwijać w największych miastach w Polsce. Prowadzimy m.in. rozmowy z zarządcami centrów handlowych i biurowców. Planujemy otwarcie kolejnych placówek.

Lokal w Royal Wilanów jest niepozorny.
To prawda, tam uruchomiliśmy placówkę na powierzchni nieco ponad 30 mkw., ponadto do dyspozycji klientów jest kilka stolików. Planujemy otwierać i większe punkty, nawet stumetrowe. Wszystko zależy od lokalizacji. Mamy w planach wyspy nastawione na szybką sprzedaż typu take away, przygotowaliśmy też koncept dla lokalizacji typu food hall. Grupą docelową Foods by Ann Healthy Store są ludzie świadomi zdrowego stylu życia, szukający alternatywy dla typowych fast foodów. Celujemy w lokalizacje gwarantujące duży trafik, poza centrami handlowymi i biurowcami chcemy też wchodzić na osiedla zamieszkiwane przez młodych ludzi.

Czym są Foods By Ann Healthy Store? Ktoś nazwał ten koncept sklepo-kawiarnią.
Niezbyt trafnie. To nie jest typowa kawiarnia, nie jest to też sklep firmowy, co chciałbym wyraźnie podkreślić – sprzedaż produktów prowadzimy w internecie. Marka Foods By Ann Healthy Store to przeniesienie na polski grunt popularnych w Stanach Zjednoczonych i Europie Zachodniej konceptów określanych jako smoothie bar czy juice bar. Tyle że i tu jest problem, bo mówiąc smoothie bar zawężamy się do napojów, a my przecież sprzedajemy też kanapki, przekąski, dania lunchowe, desery. Powiedzmy, że Foods By Ann Healthy Store to taki take away ze zdrową żywnością. Największy obrót robimy na sokach cold press i smoothie, sprzedajmy dużo naszych gotowych przekąsek, popularnością cieszą się też desery.

Jaką rolę pełni Anna Lewandowska w firmie HPBA Group? Jest osobą bardzo zajętą…
Jest współwłaścicielką firmy, prezesem zarządu i bierze czynny udział w rozwoju i zarządzaniu. Jej rola nie sprowadza się wyłącznie do bycia wyłącznie ambasadorką projektów. To ona podsuwa pomysły nowych produktów, a my przenosimy te pomysły na produkcję masową. Menu w Foods by Ann Healthy Store to autorski wybór Ani, zgodnie z jej filozofią nie ma w nim produktów z laktozą, glutenem, konserwantami itp.

W jaki sposób Lewandowska wspiera ten projekt na co dzień?
Ania osobiście otworzyła pierwszy Healthy Store, a na co dzień wspiera projekt za pomocą
kanałów na social mediach. Planujemy aktywności z jej udziałem, zdajemy sobie sprawę, że jest to konieczne do budowania rozpoznawalności marki.

Poleć innym

Czy ten artykuł był przydatny dla ciebie, twojej firmy i branży? Głosów: 8

 • 4
  BARDZO PRZYDATNY
 • 1
  PRZYDATNY
 • 0
  OBOJĘTNY
 • 3
  NIEPRZYDATNY

Komentarze (5)

dodaj komentarz

Portal Wiadomoscihandlowe.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.

Treść niezgodna z regulaminem została usunięta. System wykrył link w treści i komentarz zostanie dodany po weryfikacji.
Aby dodać komentarz musisz podać wynik
 • ~Łukasz 5 ponad rok temu

  Pomysł niezły ale niestety nie widzę tutaj biznesu.

  oceń komentarz  zgłoś do moderacji
 • ~Pavulon 4 ponad rok temu

  " której współwłaścicielką i prezesem jest znana trenerka fitness Anna Lewandowska." Fajny fragment

  oceń komentarz  zgłoś do moderacji
 • ~abc 3 ponad rok temu

  to jest po polsku?

  oceń komentarz  zgłoś do moderacji
 • ~gmbh 2 ponad rok temu

  Kontakt dostaniesz w food by Ann healf story company enertaiment sp.zoo.gmbh amen

  oceń komentarz  zgłoś do moderacji
 • ~Joanna Ferenc 1 ponad rok temu

  Gdzie można otrzymać kontakt do p. Błaszczyka?

  oceń komentarz  zgłoś do moderacji
REKLAMAWH Market Spółdzielnie_Halfpage_czerwiec-lipiec 2020
do góry strony