REKLAMAPRIM (KABANOS) - GRILL - Baner Główny (29.04-30.06.2020)

Apart otworzył pierwszy salon w Hiszpanii dzięki wsparciu madryckiego biura handlowego Polskiej Agencji Inwestycji i Handlu (PAIH) - podaje money.pl. 

REKLAMANutrend - MAGNESLIFE LIQUID - belka w artykułach (03-08.06.2020)

Apart jest obecny w Polsce i Czechach, a rynkiem, jaki w 2018 roku firma obrała sobie za cel, była Hiszpania. Kontakt z biurem handlowym PAIH w Madrycie był jednym z pierwszych kroków, jakie firma podjęła. Dzięki wsparciu madryckiego ZBH Apart wchodzi do Hiszpanii niemal rok po nawiązaniu współpracy.

Jak powiedział kierownik biura handlowego PAIH w Madrycie Wojciech Łopatkiewicz, hiszpański sektor biżuteryjny jest wyjątkowo konkurencyjny i zdominowany przez rodzime firmy, które nie dopuszczają do niego innych graczy. Z drugiej strony, jest bardzo rozdrobniony, trzy największe marki mają w nim 20% udziału.

Biuro handlowe PAIH wykonało na prośbę firmy rekonesans lokalnego rynku, pozyskując wstępne kontakty handlowe. Jego pracownicy przedstawili  markę jako solidnego partnera biznesowego i promowali działania Apartu w Hiszpanii dotyczące budowy stacjonarnych kanałów w ramach własnej sieci.

Zdaniem prezesa Apartu Piotra Rączyńskiego, bez pomocy PAIH firmie byłoby trudniej zrealizować plany wobec hiszpańskiego rynku. Prezes wysoko ceni profesjonalizm, zaangażowanie, wysoką jakość usług i doświadczenie ekspertów PAIH. 

Poleć innym

Czy ten artykuł był przydatny dla ciebie, twojej firmy i branży? Głosów: 0

 • 0
  BARDZO PRZYDATNY
 • 0
  PRZYDATNY
 • 0
  OBOJĘTNY
 • 0
  NIEPRZYDATNY

Komentarze (0)

dodaj komentarz

Portal Wiadomoscihandlowe.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.

Treść niezgodna z regulaminem została usunięta. System wykrył link w treści i komentarz zostanie dodany po weryfikacji.
Aby dodać komentarz musisz podać wynik
  Nie ma jeszcze komentarzy...
REKLAMA
do góry strony